top of page
Szukaj

Ostatnie wolne miejsca na Calpe oraz nowe propozycje wyjazdów!


Do wyjazdu na zimowe Calpe został już niecały miesiąc! Zostały nam ostatnie wolne miejsca, a Wam pozostał już tylko nieco ponad tydzień, żeby zarezerwować jedno z nich. Możecie to zrobić klikając w poniższe zdjęcie.


Nie zwlekajcie, bo może ich zabraknąć!

Jeśli wyjazd w styczniu to dla Was zbyt wczesny termin, to mamy dla Was inne propozycje:

Już w lutym zapraszamy na wyjazd do włoskiej Apulii, na malowniczy i wciąż mało popularny Półwysep Gargano. Zapisy przyjmujemy do połowy stycznia. Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji znajdziecie klikając w to zdjęcie:


Oprócz tego na początku kwietnia mamy dla Was propozycję ostatecznych szlifów formy przed samym początkiem kolarskiego sezonu. Tygodniowy wyjazd na Makarską Riwierię, a na nim m. in góra Svety Jure, Vidova Gora, Split, Makarska... czyli kolajny kolarski raj warty odwiedzenia wczesną wiosną.

Ilość miejsc ograniczona, a swoje możecie zarezerwowac klikając w poniższy widok na port w Spicie:


Coś więcej? Proszę bardzo: wybierając naszą ofertę, będziecie mieli możliwosć zobaczenia z bliska kultowych wyścigów World Touru! Już na początku marca zapraszamy do Toskanii na Strade Bianche, wyścig poprowadzony po pięknych okolicach Sieny i wzgórzach regionu Chianti, gdzie powstaje wspaniałe, włoskie wino. W kwietniu natomiast nasza propozycją jest ponad tygodniowy wyjazd na trzy wyścigi World Tour w ramach tzw Tryptyku Ardeńskiego: Amstel Gold Race, Walońska Strzała oraz najstarszy, odbywający sie do dziś wyścig świata Liege-Bastogne-Liege!

Informacje na temat tych wyjazdów znajdziecie klikając w poniższe zdjęcia:Wkrótce kolejne oferty!

Zapraszamy!

mjprotour@gmail.com

164 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page