top of page
Szukaj

Relacja z Chorwacji, zaproszenie na Pętlę Bieszczadzką i Giro d'Italia.


Witajcie!

Niedawno wróciliśmy z naszego kolejnego wyjazdu treningowego. Tym razem wybraliśmy się do Dalmacji, zarówno na wybrzeżu jak i wyspach słynnej Makarskiej Riwiery. Sześć dni jazdy obfitowało w przepiękne widoki, puste drogi, dobrą pogodę, a przede wszystkim w kolejne kilometry wykręcone na rowerach szosowych w dogodnych warunkach.


W ciągu pobytu wyjeździliśmy, w zależności od poziomu i preferencji, od 400 do 600 km na osobę w otoczeniu pięknych Gór Dynarskich. Oprócz samej Makarskiej, w której stacjonowaliśmy, odwiedziliśmy na rowerach także takie miasta jak Omiś, Stari Grad, Drvenik, Sumartin, wyspy Hvar i Brać oraz takie słynne miejsca jak Bol czy Vidova Gora.


Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Stravie, gdzie w historii znajdziecie również zapisy tras z naszych treningów w Makarskiej.

Więcej zdjęć z wyjazdu możecie znaleźć w galerii dołączonej na dole wpisu.

 

Tymczasem przygotowujemy się do kolejnych wyjazdów. Już za trzy tygodnie w dniach 12-14 maja zapraszamy Was na objazd Pętli Bieszczadzkiej razem z asystą samochodu technicznego.

W pierwszym dniu pokonamy tzw "Wielką Pętlę" (ok 140 km, 1850 m przewyższenia) jadąc zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w drugim wybierzemy się na dokładkę na "Małą Pętlę" o długości ok 90 km i różnicy wzniesień 1200 m.


Informacje na temat wydarzenia znajdziecie na naszym profilu facebookowym www.facebook.com/mjprotour

oraz na stronie wydarzenia również na FB: https://www.facebook.com/events/277925192620913/

Koszt udziału w tym wydarzeniu to 290 zł od osoby. Zapisy przyjmujemy tez bezpośrednio na nasz adres mailowy mjprotour@gmail.com

 

Oprócz tego mamy cały czas otwartą listę na nasz wyjazd na Giro d'Italia pod koniec maja. Informacje o wydarzeniu dostępne są na naszej stronie w tym miejscu. Wyjazd do Prowincji Belluno będzie doskonałą okazją zarówno do pojeżdżenia po pięknych, alpejskich drogach, jak i kibicowania na trasie jednego z największych wyścigów świata.

Zapisy do 15 maja mailowo: mjprotour@gmail.com

 

GALERIA ZDJĘĆ Z MAKARSKIEJ RIWIERY

#mjprotour #kolarstwo #szosa #rower #chorwacja #makarska #giro #włochy #kolarstwoszosowe #trening #wyjazd

241 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page