top of page
Szukaj

Oferta letnio- jesienna już dostępna!


Sezon przygotowawczy się zakończył, przed nami okres letnio- jesienny. To czas, który warto spędzić na szosie, czy to eksplorując nieznane tereny, czy "odhaczając" kultowe już miejsca, czy też kibicując zawodowemu peletonowi. Z nami to wszystko jest możliwe!

Przygotowaliśmy dla Was- Kolarzy kilka arcyciekawych propozycji na spędzenie lata, czy (wybiegając już dalej w przyszłość) zakończenie sezonu kolarskiego.

Jeśli nie macie planów na najbliższą przyszłość, proponujemy kilkudniowy wypad niedaleko za naszą zachodnią granicę, do Szwajcarii Sasko-Czeskiej. Byliśmy tam rok temu, jest to idealne miejsce na trzydniowe odcięcie się od codzienności i nabijanie kilometrów w otoczeniu pięknych miasteczek i zamków usytuowanych w bajkowych okolicznościach przyrody, jakie zapewnia tam Dolina Łaby i okoliczne, obłędne formacje skalne.

To wszystko przeżyjecie z nami w dniach 30.05-3.06. Więcej informacji

 

Początek lata, to proponowane przez nas spotkanie z klasyką. Najwyższe szosy Włoch, to miejsce, które rokrocznie przyciąga rzesze kolarzy z całego świata. Nazwy takie jak Stelvio, Gavia, czy Kaunertal nie wymagają dodatkowej rekomendacji. To miejsce obowiązkowe do odhaczenia w swojej kolarskiej kolekcji szos. My zrobiliśmy to już wielokrotnie- te drogi przyciągają i fascynują za każdym razem!

Poprowadzimy Was tam w dniach 30.06-7.07. Więcej informacji

 

Kilka tygodni później czekają nas niesamowite emocje. Największy wyścig świata, Tour de France tym razem swoje finałowe etapy będzie rozgrywał na kultowych przełęczach Pirenejów. Proponujemy cały tydzień z tymi pięknymi i wciąż mało popularnymi wśród polskich kolarzy górami, gdzie zobaczymy z bliska fascynującą rywalizację w Wielkiej Pętli i sami zmierzymy się z Col du Tourmalet i innymi, słynnymi podjazdami Touru.

Przeżyjesz z nami te emocje w terminie 22.07-29.07. Więcej informacji

 

Gór nigdy dość, dlatego jeśli macie możliwość, wybierzcie się z nami także w sierpniu. Udajemy się wówczas na południe Alp, do ciepłego regionu Veneto. Tam czeka nas przygoda z południowymi Dolomitami, Prowincją Belluno, Monte Grappa, Piancavallo i obłednym Passo San Boldo. To jednak nie wszystko- w ramach dnia odpoczynku pojedziemy do magicznej i jedynej w swoim rodzaju Wenecji!

To wszystko czeka na Was w dniach 18-25.08. Więcej informacji

 

Co prawda sezon już w pełni, ale warto już pomyśleć o tym jak zakończyć go w pięknym stylu. Rok temu udaliśmy się aż za Neapol, aby łapać ostatnie promienie ciepłego Słońca i naładować pogodą baterie na długą, polską zimę. Podobnie i teraz, zapraszamy do regionów Kampania i Basilicata, gdzie w tym samym terminie poprowadzimy dla Was dwie szosowe eskapady, podczas których poznacie Włochy w tej najczystszej postaci. Wezuwiusz, Wybrzeże Amalfitańskie, Sorrento i pełne włoskiego temperamentu okolice Neapolu? Czy może niezbadane i tajemnicze szosy prowincji Potenza oraz bajkowe wybrzeże, gdzie czas zatrzymał się kilkanaście lat temu? Wybór należy do Was.

Włoska pizza i widoki z powyższych zdjęć czekają na Was w dniach: 27.10-3.11.

Więcej informacji: Kampania lub Basilicata

 

To jeszcze nie wszystko! Zapraszamy na naszego facebooka, gdzie co jakiś tworzymy czas ogłoszenia ze spontanicznymi wydarzeniami i wypadami weekendowymi, niedaleko za polską granicę. W tym roku planujemy przynajmniej kilka tego typu "akcji" w sezonie letnim.

Dodatkowo w przygotowaniu mamy jeszcze dwa wyjazdy w tym roku kalendarzowym. Jeden już we wrześniu- prosto do Innsbrucka na Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym, które w tym roku, ze względu na bardzo górzystą trasę, zapowiadają się niezwykle pasjonująco.

Drugi wyjazd zaś będzie można potraktować już jako przetarcie przed kolejnym sezonem- przygotowujemy wschód Sycylii z Etną w programie, na przełomie listopada i grudnia. Byliśmy tam w grudniu ubiegłego roku na rekonesansie. To kolejne miejsce, które trzeba koniecznie zaliczyć!

Więcej informacji już niebawem na naszej stronie i facebooku.

Zachęcamy też wszystkich korzystających z Instagrama do śledzenia naszego oficjalnego profilu, gdzie staramy się na bieżąco udostępniać zdjęcia i relacje z wjazdów.

 

Do zobaczenia na szosach!

Pozdrawiamy,

Ekipa MJPro Tour.

435 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page