top of page
Szukaj

Jesień


Mamy pełnię lata, ale lato jak i wszystko co dobre, szybko się kończy i można już poczuć gdzieniegdzie, czyhającą gdzieś niedaleko jesień, choć zostało do niej jeszcze nieco ponad półtora miesiąca.

W ostatnich miesiacach nie próżnowaliśmy i zabraliśmy Was w Alpy oraz Pireneje, gdzie mogliście zmierzyć się z słynnymi szosami znanymi z takich wyścigów jak Giro d'Italia, czy Tour de France. Ten drugi ogladaliśmy z bliska w trakcie naszej pirenejskiej wyprawy, kibicujac zawodowym kolarzom.

Zdjęcia z tych miejsc można zobaczyć otwierajac poniższe galerie:

 

Pireneje / Tour de France

 

Alpy

 

Jeśli nie mieliście możliwości wybrania się z nami w lecie, nic straconego! Mamy przygotowana dla Was ofertę na jesienne zakończenie sezonu, które wcale nie musi oznaczać kręcenia na rowerze w deszczu i plusze.

W październiku zapraszamy do światowej stolicy pizzy- włoskiej Kampanii i Basilicaty, a miesiac później, w ostatnim tygodniu listopada, jeszcze dalej na południe- na owiana tajemnicami, piękna i jedyna w swoim rodzaju Sycylię!

Wszystkie trzy wycieczki to idealna okazja do złapania ostatnich promieni Słońca przed nadchodzącą zima, a także do zdobycia własnymi siłami kultowych we Włoszech, a wciaż mało znanych w Polsce podjazdów, np. takich jak: Montevergine di Mercogliano, Wezuwiusz, Maratea, Etna..., a to tylko część z niesamowitych dróg, na które chcemy Was zabrać i widoków, które te drogi oferują.

 

Na zachętę przedstawiamy Wam kilka ujęć z naszych zeszłorocznych odwiedzin w tamtych miejscach:

Informacje i cennik można znaleźć pod adresem: www.mjprotour.com/wyjazdy

 

Obecnie pracujemy już nad oferta zimowa i zgrupowaniami przedsezonowymi. Możecie spodziewać się stałych propozycji jak Calpe, Makarska czy Włochy, jak i kilku nowości. Oferta na zimę będzie w przyszłym roku jeszcze bardziej obszerna niż w obecnym.

 

Do zobaczenia na szosach!

Pozdrawiamy,

ekipa MJPro Tour


279 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page