top of page
Szukaj

Nowe kierunki i promocja w Stylówa.PRO!


Nasza oferta letnio-wiosenna od jakiegoś czasu jest już na naszej stronie i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obiecywaliśmy jednak nowości i nadszedł wlaśnie czas, aby uchylić rąbka tajemnicy, co nowego przygotowaliśmy, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś idealnego na wakacyjne miesiace.

Całkowitymi nowościami w sezonie wiosenno-letnim będą dwa wyjazdy: Lazurowe Wybrzeże, które zaplanowaliśmy na połowę kwietnia oraz słynne wyspy i region Highlands zachodniej Szkocji, które odbędą się w drugiej połowie sierpnia!


 

Lazurowe Wybrzeże od lat przyciąga kolarzy z całego świata swoją malowniczą linia brzegową, stabilną i ciepłą pogodą oraz mnóstwem fantastycznych szos startujących z poziomu morza i wiodących na spektakularne przełęcze Alp Nadmorskich na pograniczu Francji i Włoch. Nasza bazą będzie słynna Nicea, będąca idealnym miejscem wypadowym na najpiękniejsze szosy, a zakwaterowanie przy samym starym mieście pozwoli dodatkowo na odkrycie tego urokliwego miasta wieczorami, w trakcie wieczornego odpoczynku po codziennej jeździe na rowerze.

Przejedziemy się po drogach znanych z wyścigu Paryż-Nicea, zaliczymy też m.in. słynną przełęcz Col de Turini, na której co roku rozgrywany jest odcinek specjalny Rajdu Monte Carlo. A to nie wszystko! W planach także Monako, Vence, Cannes...

Wszystkiego na temat wyjazdu można dowiedzieć się TUTAJ. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy także broszurę informacyjną z dokładną rozpiską każdego dnia, którą przesyłamy indywidualnie na e-maila.


 

Szkocja to kraina, która chodziło nam po głowach od początku organizowania wyjazdów pod szyldem MJPro Tour- teraz jesteśmy w stanie zaprezentować naszą wyjątkową propozycję. Magiczny wręcz kraj, z niesamowitą linią brzegowa, dziką naturą i wspaniałymi szosami. Miejsce, będące scenerią wielu klasyków kina, ze względu na swoją niesamowitą fotogeniczność i plastyczne kształty. Wyspy Skye i Mull od lat przyciągają turystów z całego świata, chcących zobaczyć pierwotne piękno natury, połączone z oszczędną i idealnie wtapiającą się w otoczenie, szkocką architekturą.

W trakcie naszego wyjazdu spędzimy na naszych szosówkach 10 dni, przemierzając najpiękniejsze zakątki zachodniej części regionu Highlands nocując dzień po dniu w innym miejscu. Nasze bagaże będzie wiózł przez cały czas samochód, więc nam nie pozostanie nic innego jak wpięcie się rano w korby i jechanie przed siebie w podziwianiu niesamowitych okoliczności przyrody. Wyjazd zaplanowaliśmy na drugą połowę sierpnia, co powinno zagwarantować dobrą pogodę do jazdy, nawet biorąc pod uwagę kapryśność Wysp Brytyjskich. Dodatkowo termin wyjazdu zahacza o 15 sierpnia, więc można wziąć o jeden dzień urlopu mniej :)

Informacje na tema wyjazdu oraz proponowany program dostępne są TUTAJ.


 

W związku z ogromnym zainteresowaniem wyjazdem do Chorwacji w dniach 6-13 kwietnia, postanowiliśmy dołożyć dodatkowy termin w Makarskiej, dla osób, które nie były już w stanie załapać się na imprezę kwietniową. Dodatkowy wyjazd odbędzie się w dniach 23-30 marca. Zapisy i informacje dostępne są TUTAJ.


 

Zostały ostatnie wolne miejsca na Gran Canarię, lada dzień zamykamy także listę na styczniowy wyjazd co Calpe. Zachęcamy do wcześniejszych zgłoszeń na wyjazdy, aby nie okazało się, że gdzieś brakuje już miejsc. Przy szybszych zgłoszeniach, jesteśmy też w stanie odpowiednio wcześniej potwierdzić, czy dany wyjazd się odbędzie.

Dla wszystkich kupujących wyjazdy z oferty na rok 2019, przygotowaliśmy razem ze sklepem kolarskim Stylówa.PRO specjalną promocję. Po dokonaniu rezerwacji, w odpowiedzi na nią będziemy przesyłać kod promocyjny uprawniający do zniżki 10% na zakupy w sklepie internetowym. Zapraszamy!


 

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć wszystkim najlepsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pogody ducha, a na zbliżający się Nowy Rok przejechania tysięcy niezapomnianych i co najważniejsze bezpiecznych, kolarskich kilometrów.

Do zobaczenia na szosie!

MJPro Tour

#wyjazdy #szkocja #lazurowe #wybrzeże #mjprotour #rowery #szosa #kolarstwo #lato #wyjazd #rowerowy #rower #szosowy

319 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page