top of page
Szukaj

Nowe kierunki i promocja w Stylówa.PRO!


Nasza oferta letnio-wiosenna od jakiegoś czasu jest już na naszej stronie i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obiecywaliśmy jednak nowości i nadszedł wlaśnie czas, aby uchylić rąbka tajemnicy, co nowego przygotowaliśmy, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś idealnego na wakacyjne miesiace.

Całkowitymi nowościami w sezonie wiosenno-letnim będą dwa wyjazdy: Lazurowe Wybrzeże, które zaplanowaliśmy na połowę kwietnia oraz słynne wyspy i region Highlands zachodniej Szkocji, które odbędą się w drugiej połowie sierpnia!


 

Przejedziemy się po drogach znanych z wyścigu Paryż-Nicea, zaliczymy też m.in. słynną przełęcz Col de Turini, na której co roku rozgrywany jest odcinek specjalny Rajdu Monte Carlo. A to nie wszystko! W planach także Monako, Vence, Cannes...


 

Szkocja to kraina, która chodziło nam po głowach od początku organizowania wyjazdów pod szyldem MJPro Tour- teraz jesteśmy w stanie zaprezentować naszą wyjątkową propozycję. Magiczny wręcz kraj, z niesamowitą linią brzegowa, dziką naturą i wspaniałymi szosami. Miejsce, będące scenerią wielu klasyków kina, ze względu na swoją niesamowitą fotogeniczność i plastyczne kształty. Wyspy Skye i Mull od lat przyciągają turystów z całego świata, chcących zobaczyć pierwotne piękno natury, połączone z oszczędną i idealnie wtapiającą się w otoczenie, szkocką architekturą.

W trakcie naszego wyjazdu spędzimy na naszych szosówkach 10 dni, przemierzając najpiękniejsze zakątki zachodniej części regionu Highlands nocując dzień po dniu w innym miejscu. Nasze bagaże będzie wiózł przez cały czas samochód, więc nam nie pozostanie nic innego jak wpięcie się rano w korby i jechanie przed siebie w podziwianiu niesamowitych okoliczności przyrody. Wyjazd zaplanowaliśmy na drugą połowę sierpnia, co powinno zagwarantować dobrą pogodę do jazdy, nawet biorąc pod uwagę kapryśność Wysp Brytyjskich. Dodatkowo termin wyjazdu zahacza o 15 sierpnia, więc można wziąć o jeden dzień urlopu mniej :)

Informacje na tema wyjazdu oraz proponowany program dostępne są TUTAJ.


 

W związku z ogromnym zainteresowaniem wyjazdem do Chorwacji w dniach 6-13 kwietnia, postanowiliśmy dołożyć dodatkowy termin w Makarskiej, dla osób, które nie były już w stanie załapać się na imprezę kwietniową. Dodatkowy wyjazd odbędzie się w dniach 23-30 marca. Zapisy i informacje dostępne są TUTAJ.


 


 

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć wszystkim najlepsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pogody ducha, a na zbliżający się Nowy Rok przejechania tysięcy niezapomnianych i co najważniejsze bezpiecznych, kolarskich kilometrów.

Do zobaczenia na szosie!

MJPro Tour

321 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page