top of page
Szukaj

Nowy kierunek na czerwcowy długi weekend


Na nadchodzący sezon wiosenno-letni przygotowaliśmy kilka propozycji wyjazdowych. W majówkę możecie wybrać się z nami do Toskanii lub na Lazurowe Wybrzeże, a w okresie Bożego Ciała zaraszamy do Rumunii, na Szwajcarię Sasko-Czeską, oraz całkiem nowy kierunek- Łotwę i Estonię!

Nasza nowa propozycja skierowana jest przede wszystkim do szosowców lubiących przemierzać piękne, długie, płaskie trasy, słuchając przy tym szumu morza. Ale co najważniejsze- tę ofertę kierujemy do tych, którzy chcą odkryć tereny nietypowe, na co dzień niekoniecznie kojarzące się z kolarstwem szosowym w równym stopniu co przełęcze Alp i Pirenejów. Kraje Bałtyckie to część Europy, która pomimo iż znajduje się bardzo blisko naszej Ojczyzny, jest wciąż mało popularna i nieodkryta. Warto to zmienić i osobiście przekonać się jak niesłusznie jest niedoceniona turystycznie i kolarsko.

Wyjazd do Estonii jest przedłużonym do tygodnia "długim weekendem", podczas którego będziemy się przemieszczać po najpiękniejszych terenach wschodniego wybrzeża Bałtyku, w tym również po największych wyspach Estonii- Saremie i Hiumie, odwiedzimy także stolice tych dwóch krajów.

Płasko, wcale nie oznacza nudno!

Informacje i zapisy: www.mjprotour.com/estonia

 


 

Zapraszamy także do zapoznania się z resztą naszej oferty wiosenno- letniej, z takimi wyjazdami jak Tour de France, Giro d'Italia, Alpy, Pireneje i inne...

Całość dostępna jest na naszej stronie www.mjprotour.com

Informacji udzielamy także mailowo: mjprotour@gmail.com i telefonicznie: 661416136

Zapraszamy!!


135 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page