top of page
Szukaj

Newsletter. USA, oferta wyjazdów jesiennych, miejsca na wyjazdy letnie.WE’RE GOING TO AMERICA!

Wyjazd do Kolorado jest potwierdzony! Dokładne daty to 20.09 - 3.10.2023

Mamy jeszcze wciąż kilka wolnych miejsc, a obecnie ceny biletów do Denver są naprawdę atrakcyjne! Bilet w obydwie strony razem z rowerem, Lufthansą lub American Airlines z Krakowa lub z Okęcia, to koszt między 3500 a 4000 zł! To idealna okazja, aby dołączyć do nas i przeżyć z nami amerykańską przygodę :)


W trakcie 12 dni pobytu w najwyżej położonym stanie, zaliczymy najwyższe drogi asfaltowe Ameryki Północnej, w tym Mt. Evans, Pikes Peak i wjedziemy kilkukrotnie na wysokość ponad 4300 m npm! Oprócz tego czekają na nas piękne, kolarskie szlaki, jak Trail Ridge Road, Loveland Pass, Berthoud Pass i wiele, wiele innych, fascynujących tras w Górach Skalistych. Wszystko z trzech baz: 5 dni w okolicach Boulder, 4 dni w Idaho Springs/Georgetown oraz 4 dni w Manitou Springs koło Colorado Springs.

Będzie się działo! 


Oferta jesienna jest już od pewnego czasu dostępna na naszej stronie.

Pojawiło się kilka nowości, w tym gravelowy wyjazd do Portugalii, ze szlakiem Via Algraviana i Przylądkiem Św. Wincentego na czele. Druga z nowości to kierunek, o który dostawaliśmy sporo zapytań i który był tematem rozmów z wieloma z Was w trakcie naszych wcześniejszych imprez: tajemnicza i piękna La Palma!


Planujemy przygotować jeszcze 2 kierunki- pracujemy nad wznowieniem Sycylii oraz Cyprem (obydwa na przełomie listopada i grudnia).

Tymczasem zostało ostatnie miejsce na pierwszy turnus Majorki (8-15.10) oraz dwa miejsca na drugi turnus (15-22.10).


Pełna lista wyjazdów jesiennych z terminami:

USA/ Colorado (18.09 - 01.10.2023)

Korsyka (20.09 - 1.10.2023)

Majorka (8 - 15.10 oraz 15 - 22.10.2023) - ostatnie miejsce na pierwszy turnus i dwa miejsca na drugi!

La Palma (29.10 - 5.11.2023)

Teneryfa (5 - 12.11.2023) 

Sezon letni trwa w najlepsze, a za nami już dwa wyjazdy.


Rozpoczynająca tę część roku wyprawa za koło podbiegunowe na magiczne Lofoty , po raz kolejny dostarczyła niesamowitych kolarskich i widokowych wrażeń! Już teraz przyjmujemy zapisy na listę chętnych na przyszły rok- w tym roku mieliśmy pełne obłożenie już w styczniu, jeszcze przed oficjalnym opublikowaniem oferty. Zapisy na listę chętnych przyjmujemy mailowo: mjprotour@gmail.com, a osoby z listy traktowane są priorytetowo i otrzymują obniżoną cenę względem oficjalnej oferty.


Za nami także wyjazd na tegoroczny Tour de France , na którym mieliśmy okazję po raz pierwszy zjeździć piękne trasy zielonych Wogezów i kibicować zawodowcom na dwudziestym, ostatnim górskim etapie Wielkiej Pętli. Za rok powtórka, ale gdzie? To jak co roku będzie zależało od wytyczonej przez organizatorów trasy :)Obecnie trwa jeden z naszych najstarszych wyjazdów, czyli Alpy/Stelvio, na którym szesnastu pasjonatów mierzy się z klasykami Alp, z jej wysokością Stelvio na czele.

To jednak nie koniec alpejskich emocji tego roku, bo czekają nas jeszcze wyjazdy do Szwajcarii (zostało ostatnie miejsce!) oraz w Alpy Julijskie (Słowenia, Austria i Włochy), do których potwierdzenia brakuje nam 2 osób, a także w Dolomity (ale tu miejsc już nie mamy :) )


Przed nami także pasjonujący wyjazd do Szkocji, która odbędzie się po raz pierwszy w historii naszego biura i od razu z wyprzedanymi wszystkimi miejscami. 14 sierpnia rozpoczynamy w Inverness kręcenie po przepięknych Highlands: od Loch Ness, przez słynną drogę NC500, przełęcz Beleach na Ba, Wyspę Skye z widokami jak z bajki, a potem ponownie przez interior Szkocji, aż do domknięcia pętli ponownie w Inverness.

We wrześniu zabieramy Was ponownie w wysokie góry. Równolegle organizujemy dwa wyjazdy:


Pireneje- jeździliśmy tu już kilka razy z grupami przy okazji Tour de France i uważamy, że jeśli lubicie Alpy, to Pireneje pokochacie dwa razy bardziej. Puste drogi, przestrzenie, sielska atmosfera francuskiej wsi, no i TE PODJAZDY: Tourmalet, Col d'Abisque, Luz Ardiden, Hautacam... Do tego dorzućcie tanie loty z Krakowa do Lourdes i brak zmartwień o nadanie bagażu i roweru (te zabieramy naszym samochodem z Polski).


Vuelta a'Espana/ Asturia - trzeci z wielkich Tourów w naszej ofercie, tym razem w malowniczej scenerii zielonej Asturii. A w trakcie wyjazdu takie tuzy jak Angliru (gdzie kibicować będziemy zawodowcom) czy kultowe i piękne Lagos de Covadonga. Wyjazd organizujemy lotniczo z wynajmem rowerów na miejscu.


Wyjazdy letnie z dostępnymi miejscami:

Szwajcarskie przełęcze (11 - 15.08.2023)- ostatnie miejsce!

Alpy Julijskie (2 - 9.09.2023)

Pireneje (10 - 17.09.2023)

Vuelta a'Espana/ Asturia (8 - 15.09.2023)


 

A my oczywiście nie stoimy w miejscu- poczyniliśmy już wstępne przymiarki do przygotowania oferty zimowej.

To wszystko już niebawem na naszej stronie, a tymczasem... do zobaczenia na wyjazdach letnich i jesiennych!


Śledźcie tez nasze media społecznościowe: Instagram i Facebook gdzie na bieżąco publikujemy zdjęcia, newsy relacje z wyjazdów i zapowiedzi kolejnych.


Pozdrawiamy,

MJPro Tour286 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page