top of page
IMG_20200817_200244_edited.jpg

BIKE-OWA BACÓWKA

OFERTA CAŁOROCZNA

CENNIK:

doba do 4 os.: 280 zł

dodatkowa osoba: 25 zł/doba

ręczniki i pościel: 30 zł za os/cały pobyt

W trakcie pobytu oferujemy dodatkowe usługi:

- indywidualne przewodnictwo i planowanie tras rowerowych (szosa, MTB, gravel)

- zimowe wyjazdy na okoliczne trasy narciarstwa zjazdowego i biegowego

Cisza, spokój, przyroda, widoki...  

Bike-owa bacówka, to efekt naszej wieloletniej pracy i fascynacji miejscem położonym u podnóża Gorców. 

Kiedy ponad dwadzieścia lat temu przyjechaliśmy tu po raz pierwszy, zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia. Teraz dajemy Wam możliwość poczucia tego samego. 

 

Nasza bacówka sprawdzi się idealnie jako odskocznia od codziennego zgiełku miasta. Bezpośrednio za plecami domku, zaczynają się drogi wiodące głęboko w pasmo Gorców, wprost do Parku Narodowego, a w nim Turbacza, Kiczory, Gorca, Lubania, a także w inne, mniej znane zakątki. Zaraz pod nami płynie Dunajec, a przy samym jego brzegu poprowadzona jest coraz szerzej rozpoznawalna trasa rowerowa Velo Dunajec, biegnąca wokół Jeziora Czorsztyńskiego, a dalej aż do Pienin i granicy ze Słowacją. Na przeciwko, roztacza się przepiękna panorama Tatr, które znajdują się zaledwie 20 km w linii prostej od nas. 

 

Bike-owa bacówka sprawdzi się idealnie jako miejsce dla czterech osób, choć pomieści nawet szóstkę gości. Wyposażona jest w pełną kuchnię, łazienkę, TV, dostęp do Internetu. Całość to ponad stuletnia, drewniana, góralska chata, która w środku urządzona jest w formie obszernego studia z antresolą, na której znajdują się miejsca do spania. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

 

Dlaczego Bike-owa? Bo jest tu rzeczywiście bajkowo, a my sami od lat jesteśmy wielkimi miłośnikami rowerów. Całe Podtatrze jest, naszym zdaniem, idealnym miejscem do uprawiania szeroko pojętego kolarstwa, więc jeśli chcielibyście poznać ten region dogłębnie z perspektywy dwóch kółek, świadczymy na miejscu także usługi przewodnictwa w tym zakresie.

 

Zapraszamy!

bottom of page