top of page

Cześć!

Odkąd sięgam pamięcią zawsze interesowały mnie podróże, geografia, historia. Te pasje zostały zaszczepione we mnie jeszcze w dziecięcych latach przez mojego śp. Dziadka, z którym potrafiłem spędzać długie godziny przy mapach, atlasach i globusach, wtedy oczywiście jeszcze w papierowym wydaniu.

W międzyczasie pojawił się rower.  W wieku niecałych sześciu lat mój Tato zabrał mnie razem z kuzynem na pierwszą, kilkudniową rowerową wycieczkę z sakwami i namiotem- objechaliśmy wtedy w trzy dni całe Gorce, co dla chłopaka w zerówce było nie lada wyzwaniem. Tak się złożyło, że większość kolejnych wakacji zaczęłą wyglądać podobnie- co roku rodzinnie wyjeżdżaliśmy na kilkudniową wycieczkę rowerową, to w Polsce to w krajach ościennych. Rower zaczął towarzyszyć mi na co dzień.

 

Lata później, po okresie w życiu, który pod względem zapału do jeżdżenia wyglądał trochę jak sinusoida, wkręciłem się na dobre w kolarstwo szosowe, jednocześnie podejmując pracę jako pilot wycieczek rowerowych (ale takich spod znaku roweru crossowego) organizowanych przez inne biura podróży. 

Od początku czułem jednak, że to nie do końca to czego oczekuję od wyjazdu rowerowego. Wiedziałem, że można więcej, lepiej, ciekawiej, słowem - fajniej.

 

Dziś MJPro Tour to od kilku lat dowodzone przeze mnie (oczywiście z nieocenioną pomocą zaufanych osób) pełnoprawne biuro podróży i miejsce, w którym spotykają się prawdziwi pasjonaci kolarstwa i odkrywania Świata. 

Zapraszam do wspólnej jazdy!
Maciej Proficz, założyciel MJPro Tour

R0009518.jpg

Nasze wartości

Dlaczego wierzymy, że lubicie z nami jeździć!

#1

Kolarze dla kolarzy/-rek

Chcemy aby wyjazdy z nami były jak najlepsze wypady z dobrym kolegą czy koleżanką. W świetnej, luźnej atmosferze, z czekaniem na górkach. Bez napinki.

#3

Wyjątkowe doświadczenia

Oprócz uznanych i sprawdzonych miejsc, poszerzamy horyzonty, odkrywamy nowe trasy i przecieramy szlaki. Co roku znajdziecie u nas nowe kierunki.

#2

Niczym się nie martwisz

Jesteśmy tym w grupie “co zawsze zna znajlepsze miejsce na kawę i ciastko” i ma “najlepszego tracka”. Dzięki temu Ty możesz skupić się tylko na jeździe - my zadbamy o całą resztę.

#4

Bezpieczeństwo i opieka

Bezpieczeństwo podczas naszych wyjazdów jest dla nas równie ważne jak dobra zabawa i czerpanie radości z jazdy.

Nasz zespół

R0005848_edited.jpg

Maciej Proficz

Ten co zna aktualną trasę

  • strava_edited

Założyciel MJPro Tour. 

Zapalony kolarz, muzyk, pasjonat geografii. Uwielbia miejsca nieoczywiste, nieprzejeżdżone.

Doświadczony pilot wycieczek i główny organizator.

70523516_487892122030521_3664209597205315584_n.jpg

Mateusz Skarżyński

Ten dla którego wszystkie drogi prowadzą do góry

  • strava_edited

Pasjonat szosowych wspinaczek.  Przyjaciel zwierząt i zaklinacz przydrożnych osiołków. Wie że na świecie istnieją inne marki rowerowe, ale uznaje tylko jedną - Bianchi.

333436366_771388274409659_55864257814713

Jędrzej Miśniakiewicz

Ten co zawsze robi dobre zdjęcia.

  • strava_edited

Ponoć w dzieciństwie nie był karmiony przez rodziców, przez co podjazdy połyka na śniadanie. Zawsze zrobi Wam zdjęcia cymesik.

IMG_6FEDC2A9CA30-1.jpeg

Grzegorz Ignatowicz

Ten popularny w mediach

  • strava_edited

Grześka możecie znać z podcastu Kultury Kolarskiej. Opowiadacz anegdot, oaza spokoju.

IMG_C7EF118499EC-1.jpeg

Michał
Pałys


Ten co zawsze wygląda dobrze na zdjęciach

  • strava_edited

W kolarstwie od 2013 jeszcze jako junior młodszy rzeszowskiej Stali i Resovii. Uwielbia wszystko co można robić w terenie: rower, narty, hiking, spanie po krzakach. Zrobi Ci włoski makaron tak jak włoska babcia przykazała.

Co nas łączy
i motywuje?

Nasza Misja
Dajemy radość z odkrywania i jazdy najpiękniejszymi trasami świata, w gronie pasjonatów kolarstwa.

Nasza Wizja
Aby każdy mógł mieć niesamowite wspomnienia, z najlepszych rowerowych miejscówek na świecie przejechanych w świetnym gronie.

Działamy na podstawie:

Koncesja na działalność turystyczną, wydana przez Marszałka Województwa Małopolskiego -  nr Z/77/2018

Gwarancja ubezpieczeniowa na rzecz klientów - TU Europa S.A. nr GT 490/2023

Nasi Partnerzy

WWO_logo_fin_Obszar-roboczy-1-l55ceqdy_edited.png
bottom of page