top of page

O nas

Widzieliście już naszą ofertę wyjazdów, zastanawiacie się, kiedy ruszyć z nami na trening albo po prostu rowerowe wakacje życia, ale chcecie dowiedzieć się więcej o tym...kim jesteśmy? Już służymy – czas na parę słów o nas.

 

Jest nas dwóch – Maciej i Jan i jesteśmy...wyjątkowi na scenie rowerowych wyjazdów. Dlaczego? Obydwaj rowerami zajmujemy się całe życie, ale zupełnie inaczej dochodziliśmy do dwóch kółek jako tematu przewodniego. Dziennikarstwo, reklama, sport, turystyka –zobaczcie sami, jak to się u nas przeplata.

 

Maciej to spiritus movens całego przedsięwzięcia. Studiował geografię, trudnego tematu bycia przewodnikiem, pilotem i tour operatorem uczył się na niezliczonych rowerowych wyprawach z amatorami dwóch kółek po całej Europie. Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Chorwacja – te kraje zna jak własną kieszeń. Szosa czy szuter, góry czy malownicze nadmorskie miejscowości – wszędzie tam prowadził wycieczki dla fanów rowerowego spędzania czasu. Prywatnie – uwielbia kolarstwo szosowe, w teorii i praktyce. Trudno go oderwać od transmisji najważniejszych imprez World Touru, chyba że jest jakiś KOM do zrobienia na pobliskiej górze. Świetny organizator, kierowca, przewodnik – dzięki niemu zawsze macie pewność, że zarówno Wy, jak i Wasze rowery dotrą do celu, w idealnym stanie. Spytajcie go o losowe miejsce w Europie - z miejsca wymieni Wam 10 okolicznych podjazdów i 30 wariantów idealnych tras na trening.

 

Jana możecie znać, nawet jeśli nie znacie MJPro Tour. Jak sam o sobie mówi- rowerzysta, youtuber, marketingowiec. Prywatnie zajmuje się marketingiem sportowym i jest rowerowym dziennikarzem, współpracując min. z portalem Bikeworld i Magazynem Rowerowym. Youtuber – jego filmy znajdziecie na popularnym rowerowym kanale dobrerowery.pl. Kolarstwo to dla niego nie tylko szosa – jak przyznaje, nie wyobraża sobie życia bez przełajowego błota zimą i szczypty adrenaliny na rowerze enduro. Dzięki niemu z każdego wyjazdu MJPro Tour dostaniecie gigabajty zdjęć i filmów. Ps. Posiada licencję kierowcy UCI World Tour i dwukrotnie przejechał w kolumnie całe Tour de Pologne.

 

Pamiętajcie – nie jesteśmy kolejnym, zwykłym biurem podróży. Nie sprzedajemy Wam kolejnych, nudnych wakacji. Każdy wyjazd z nami jest jak dobry trening z kumplami, w najlepszych rowerowych miejscówkach Europy – dbamy tylko o to, abyście nie musieli przejmować się niczym, poza jazdą na rowerze. Nie organizujemy także wielkich, masowych wyjazdów- nasze imprezy to zawsze gwarancja kameralnej i zgranej grupy!

 

Działamy na podstawie:

Koncesja na działalność turystyczną, wydana przez Marszałka Województwa Małopolskiego -  nr Z/77/2018

Gwarancja ubezpieczeniowa na rzecz klientów - TU Europa S.A. nr GT 490/2021

Nasi Partnerzy

WWO_logo_fin_Obszar-roboczy-1-l55ceqdy_edited.png
bottom of page