top of page

Warunki uczestnictwa

ZAPISY

Zapisów można dokonywać przez niniejszą stronę www. Potwierdzenie chęci uczestnictwa i jednoczesna rezerwacja miejsca wiąże się z uiszczeniem opłaty w wysokości 50% ceny danego wyjazdu, do trzech dni roboczych od daty zgłoszenia. Liczy się data wpłynięcia zaliczki. Pozostała część kwoty może zostać opłacona przelewem najpóźniej do 30 dni przed wyjazdem, pod rygorem nieważności zgłoszenia.

 

Numer konta:

Mbank

Maciej Proficz Bicicletta ul. Gościnna 8a 30-698 Kraków

91 1140 2004 0000 3902 7834 9872


 

INFORMACJE

 

Informacji udzielamy mailowo (preferowana forma kontaktu) lub poprzez komunikator na stronie www (prawy dolny róg). Awaryjnie zapraszamy do kontaktu telefonicznie pod numerem: +48 661 416 136.

BAGAŻ

 

Na każdy wyjazd uczestnik może zabrać ze sobą (oprócz roweru) torbę o wadze do 15 kg oraz mały bagaż podręczny do kabiny samochodu. W przypadku wyjazdów z przelotem bagaż i rower przewozimy samochodem, do samolotu można ze sobą zabrać bagaż podręczny wg wytycznych linii lotniczej obsługującej połączenie.


REGULAMIN
 

Zgłaszając chęć uczestnictwa, uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z:
Rgulamin dostępnym 
tutaj.

Polityka prywatności tutaj

Standardowy formularz informacyjny- link

OWU 

PROMOCJE

Zgłoszenie grupowe:

Przy jednoczesnym zgłoszeniu min 4 osób, każda z nich otrzymuje rabat 8% od ceny wyjazdu.

Stali uczestnicy:

Stałym uczestnikiem jest osoba, która brała udział w przynajmniej jednym wyjeździe w ciągu ostatnich dwóch lat od zgłoszenia. Rabat: 7%

Promocje nie łączą się.

KONKURS "ZAPIS NEWSLETTER"

1. Automatyczne uczestnictwo w konkursie jest przyznawane po zapisaniu się do biuletynu MJPro Tour za pośrednictwem wyskakującego okna na stronie internetowej.
2. Jeśli zapiszesz się do biuletynu przez jakikolwiek inny środek (np. przez inne formularze rejestracyjne), nie będziesz brany pod uwagę w konkursie.
3. Musisz być zapisany do biuletynu w chwili losowania konkursu. Jeśli zrezygnujesz z subskrypcji przed losowaniem konkursu, Twój udział będzie nieważny.
4. Nagroda obejmuje udział jednej osoby w wycieczce o wartości do 6,000 PLN w roku 2025 r.
5. Lista wycieczek dostępnych do wyboru będzie przedsatwiona w dniu losowania.
6. Loty nie są wliczone.
7. Losowanie odbędzie się w grudniu 2024 roku.

R0009829.jpg
bottom of page