GRAN CANARIA

Termin:

20.02 - 27.02.2020

27.02 - 05.03.2020

05.03 - 12.03.2020

CENY:

2200 zł (do 31.08.2019)

2400 zł (od 1.09.2019)

+ bilet lotniczy

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w przestronnych domach z pełnym wyposażeniem (7 nocy)

- wynajem rowerów szosowych wysokiej klasy (karbonowe  ramy, osprzęt Shimano 105 lub lepszy)

- transfery lotniskowe (Las Palmas-  Agaete- Las Palmas)

- opiekę przewodników - pilotów

- planowanie tras na każdy dzień

- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- opłaty miejscowe (tzw. City tax)

- dokumentację zdjęciową i/lub filmową z wyjazdu

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

- wyjazd w kameralnej grupie

Wyspy Kanaryjskie to miejsce, które od dawna przyciąga kolarzy przez cały rok. Panująca tu praktycznie niezmienna temperatura, ogromna ilość słonecznych dni w ciągu roku, wyśmienite asfalty poprowadzone przez oszałamiająco piękne góry i nadzwyczaj bezpiecznie jeżdżący kierowcy, to gwarancja czerpania z jazdy najczystszej przyjemności. 

 

Spośród kilku popularnych wysp, wybraliśmy dla Was tę,naszym zdaniem najciekawszą-  Gran Canarię. Charakterystyczny, kolisty kształt, układ pionowy rosnący równomiernie do środka wyspy z prawie każdego jej punktu, aż do Pico de La Nieves, to jej najbardziej znane cechy.

 

W ciągu tygodnia spędzonego na wyspie pokażemy Wam jej najbardziej atrakcyjne zakątki i najpiękniejsze drogi. W środku zimy będziecie mogli zaznać wysokich temperatur i w spokoju przygotować nogę do nadchodzącego sezonu kolarskiego. Zmierzymy się z niemal czterdziestokilometrowym podjazdem na Pico, nasze nogi zapłaczą z bólu w "Dolinie Łez", po to aby potem oszaleć z zachwytu na zjazdach w kierunku Mogan. Po zjeździe z gór będzie można zaznać kąpieli w Oceanie Atlantyckim. W najbliższym zaś sąsiedztwie domów, w których będziemy mieszkać znajduje się jedna z najsłynniejszych dróg świata, poprowadzona po wysokich na 600 m klifach trasa GC200. Widoki z niej są oszałamiające i z pewnością wybierzemy się na nią także na zachód słońca. 

Zakwaterowanie stanowić będą przestronne domy w miejscowości Agaete niedaleko plaży i portu. Oferują pełne wyposażenie kuchni, przestronne pokoje, łazienki. Wszystko nowe i zadbane. Obok znajduje się kilka sklepów, restauracji i miejsc rekreacyjnych. To idealne miejsce na bazę wypadową.

W trakcie pobytu cały czas do dyspozycji pozostaje komfortowy 9 miejscowy van gwarantujący wygodne transfery, a także służący jako samochód techniczny na miejscu. Gwarantujemy też propozycje tras na każdy dzień, w różnych wariantach - zarówno treningowe, jak i bardziej krajoznawcze. Dzięki naszym pilotom poznasz każdy legendarny podjazd na Grran Canarii, ale także dotrzesz na mniej znane drogi, które na długo zostaną Ci w pamięci. 

W tym roku, rozszerzyliśmy nasza ofertę o dodatkowe terminy, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie dogodną opcję. Dajemy do wyboru trzy różne terminy tygodniowe, a każdy z nich ma w pakiecie wypożyczenie roweru. Jedyne o co musisz się martwić to spakowanie walizki i uważanie aby nie spóźnić się na samolot.

Pamiętaj - podróżując z nami stajesz się częścią wyjątkowej, kolarskiej przygody. 

Wszystkie wyjazdy organizujemy w pełni legalnie, w oparciu o koncesję na świadczenie usług turystycznych, z zabezpieczeniem Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

​© 2016 by Maciej Proficz.

MJPro Tour ul. Gościnna 8a 30-698 Kraków

tel: 661416136 mjprotour@gmail.com