LAZUROWE WYBRZEŻE 

oferta całoroczna

Terminy:

styczeń - grudzień

CENY:

ustalane indywidualnie

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w komfortowych apartamentach lub hotelu ze śniadaniem

- transfery lotniskowe

- opiekę przewodnika-pilota

- planowanie tras na każdy dzień

- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

- pakiet zdjęć i/lub filmów

Rok 2020 był wyjątkowy pod wieloma względami i też wyjątkowo chcemy by już się skończył. Podróże w dobie Covid-19 nadały określeniu « last minute » nowy wymiar. Gdy coś się kończy, coś też się zaczyna. Gdy za oknem smutna szara Polską rzeczywistość przybywamy z ofertą wyjazdów kolarskich w miejsca zachwycające swoją bioróżnorodnością, ukształtowaniem terenu i idealnymi warunkami do jazdy cały rok!

 

Od wiosny 2021 ruszamy ze stałą współpracą z rowerową ambasadorką Trofeo.Cycling i miłośniczką Francji - She’s a Cyclist. Od dwóch lat, Ola regularnie ucieka na południe Francji wraz z pojawieniem się szarówki i spadkiem temperatur w Polsce. Ostatnie wydarzenia polityczno-społeczne a także projekty na miejscu przypieczętowały jej decyzję o...zamieszkaniu tam na stałe.

 

Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się urokami Lazurowego Wybrzeża przez cały rok - a wiadomo przecież, że nic tak nie smakuje jak wycieczka z lokalnym przewodnikiem, znającym teren jak własną kieszeń. Mamy nadzieję, że już w marcu/kwietniu 2021 będziemy mogli cieszyć się urokami wyjazdów kolarskich w małych, kameralnych grupach. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poczuć klimat Francuskiej Riwiery w najlepszym wydaniu.

Oferujemy różne warianty terminów, opcji zakwaterowania oraz doboru najlepszych tras, dopasowanych do Twoich umiejętności.

​© 2016 by Maciej Proficz.

MJPro Tour ul. Gościnna 8a 30-698 Kraków

tel: 661416136 mjprotour@gmail.com