LAZUROWE WYBRZEŻE 

Terminy:

2 - 9.10.2021
16 - 23.10.2021

CENY:

3000 zł + bilet lotniczy

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w komfortowych apartamentach

- transfery lotniskowe

- transport lądowy rowerów i bagażu głównego

- opiekę francuskojęzycznego przewodnika-pilota

- planowanie tras na każdy dzień

- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Cote d’Azur - miejsce-symbol, kojarzące się głównie z luksusowymi kurortami, yachtami formułą F1 lub festiwalem w Cannes ! Być może niewielu z was wie, ale poza sezonem, ta prestiżowa lokalizacja jest zaraz obok Calpe i Wysp Kanaryjskich, ostoją zimowego kręcenia dla wielu zgrupowań kolarskich - spotkać można tu m.innymi zawodników Ineos czy Astany. Na co dzień trenuje tu też nasz Michał Kwiatkowski aka. „Kwiato” i mieszka Peter Sagan. Jeśli jednak skład ekip kolarskich niewiele ci mówi - to wciąż dobrze trafiłeś. 

Riwiera francuska, to przede wszystkim słynne przełęcze Alp Nadmorskich takie jak Col d’Eze, Col de la Madone, Col de Vence czy Col de Braus, które oczywiście będziecie mieli szansę zdobyć podczas tygodniowego wyjazdu! W trakcie pobytu zwiedzimy też Niceę oraz najmniejsze księstwo w Europie - Monako - a w nim: zachwycające Kasyno Monte Carlo, pałac Księżnej Grace. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu Włoch będziemy mieć okazję je odwiedzić i przejechać się legendarną trasą wyścigu San Remo oraz zasmakować również tamtejszych podjazdów. Jeśli nie byłeś jeszcze w Kolorado - masyw górski Esterel, położony po przeciwnej stronie da ci namiastkę tego klimatu. Prawie cztery kraje w tydzień ? Tutaj to możliwe - to właśnie niesamowita różnorodność terenu stanowi o niewątpliwej atrakcyjności tych okolic.

Od 2021 roku ruszamy ze stałą współpracą z rowerową ambasadorką Trofeo.Cycling i miłośniczką Francji - She’s a Cyclist. Od dwóch lat, Ola regularnie ucieka na południe Francji wraz z pojawieniem się szarówki i spadkiem temperatur w Polsce. Ostatnie wydarzenia polityczno-społeczne a także projekty na miejscu przypieczętowały jej decyzję o...zamieszkaniu tam na stałe. 

Razem z Krzyśkiem jako nasi rezydenci, zadbają o idealne poprowadzenie całego wyjazdu tak abyście myśleli tylko o kręceniu korbą i czerpaniu pełnymi garściami z uroków Lazurowego Wybrzeża.

Naszą bazą będzie miejscowość Villeneuve - Loubet, położona przy samym wybrzeżu. To doskonałe miejsce wypadowe na najpiękniejsze trasy południa Francji.

Miejscem zakwaterowania są wygodne domki szeregowe dwu lub trzyosobowe, z wyposażoną w pełni kuchnią, położone 300 m od plaży. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, kawiarnie, bary i restauracje.

IMG-1495
IMG-1495

IMG-2968
IMG-2968

IMG-2772
IMG-2772

IMG-1495
IMG-1495

1/9