PIRENEJE

Termin:

4.08-11.08.2019

CENY:

2900 zł

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w hotelu *** ze śniadaniem
- transport rowerów i bagaży samochodem
- opiekę przewodnika- pilota
- zaplanowane trasy
- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- opłaty miejscowe (tzw. City tax)

- dokumentację zdjęciową i/lub filmową z wyjazdu

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Cena nie zawiera kosztów zakupu biletu lotniczego.

Col du Tourmalet, Luz Ardiden, Hautacam, Col d'Abisque... jeśli jeździsz na szosie te nazwy na pewno nie sa Ci obce. To najbardziej znane drogi po francuskiej stronie Pirenejów i to tutaj rokrocznie odbywa się część spektaklu o nazwie Tour de France. Rok temu widzieliśmy tu zmagania zawodowców na żywo, teraz nadszedł czas na ponowne przejechanie tych niesamowitych dróg.

Każdy, kto był wcześniej w Alpach, gdy po raz pierwszy znajdzie się w Pirenejach od razu zauważy różnicę między oboma górskimi pasmami. Pireneje charakteryuja się niesamowicie otwartymi przestrzeniami, ogromna ilościa zieleni, która zapewniana jest przez liczne rzeki i strumienie je przecinajace, a także nie sposób oprzeć się wrażeniu, że jest tu dużo bardziej dziko. 

Drogi to osobna historia. W teorii i "na papierze" jazda wydaje się tu łatwiejsza niż w Alpach- przewyższenia jakby mniejsze, podjazdy krótsze, ale nie dajcie się zwieźć... Pireneje pokonały już wielu niepokornych! I w tym tkwi ich piękno.

Zapraszamy do odkrywania tego piękna razem z nami, przeżycia prawdziwej, szosowej przygody w samym sercu tych niesamowitych gór. Jako baza posłuży nam znana głównie ze swego pielgrzymkowego charakteru miejscowość Lourdes, położona u samych stóp Pirenejów prawie idealnie w połowie pasma. To najlepsza baza wypadowa na wszystkie, najbardziej znane przełęcze. Dodatkowym atutem jest doskonałe, bezpośrednie połaczenie lotnicze z Krakowa, z stałymi, niewielkimi cenami.

​© 2016 by Maciej Proficz.

MJPro Tour ul. Gościnna 8a 30-698 Kraków

tel: 661416136 mjprotour@gmail.com