top of page
Szukaj

Zima 2022. Wyjazdy kolarskie.

Skończyło się lato, nadeszła jesień, a jesienią oprócz dokręcania ostatnich kilometrów w sezonie, można zacząć myśleć już o tym, co będziemy robić na starcie kolejnego roku.

Zima, czyli start każdego kolejnego sezonu stoi u nas zawsze pod znakiem wyjazdów do słonecznej Hiszpanii. To idealny kraj na ucieczkę przed często niezbyt przyjemną polską zimą, brakiem słońca, pluchą... Niezależnie czy wybierzemy część lądową czy wyspy, Hiszpania zawsze oferuje wspaniałe warunki do uprawiania kolarstwa.

Jak co roku mamy dla Was stałe propozycje, ale pojawiła się też nowość, która naszym zdaniem powinna być kierunkiem hitowym :)


Jest nią...


To ostatni z zimowych terminów, ale jako nowość prezentujemy go na pierwszym miejscu.

Katalońska stolica kolarstwa, ale też miejsce znacznie bardziej kameralne niż Calpe czy Teneryfa, jeśli chodzi o oblężenie tras przez kolarzy. Tu na stałe mieszka wielu zawodowców (np Daniel Martin, Kasia Niewiadoma, Robert Gesink), bo z jednej strony blisko stąd na przepiękne trasy treningowe nad morzem i w górach, a z drugiej bliskość sporego (i pięknego) miasta gwarantuje wszystko to co niezbędne do normalnego, codziennego życia. Girona i południowo wschodni skrawek Pirenejów, to prawdziwie ekskluzywny, kolarski raj!

Termin:


19 - 26.03


 

Każdy sezon zaczynamy od tego wyjazdu, bo to po prostu kolarska klasyka. Trzy czwarte światowego peletonu przyjeżdża tu w tym samym okresie co my i kręci po okolicznych drogach. To nie może być przypadek. Calpe to po prostu idealne miejsce na rozpoczęcie sezonu- znajdziemy tu stabilną pogodę, świetne drogi, piękne widoki, różnorodność tras i możliwość dopasowania ich pod wiele poziomów zaawansowania. Świetnie bawić będzie się tu zarówno zaawansowany kolarz jak i ten bardziej początkujący.

I jak co roku jesteśmy tam przez kilka tygodni, a w sezonie 2022 proponujemy trzy terminy:


14 - 21.01

21 - 28.01

28.01 - 4.02


 

Zdecydowanie najbardziej spektakularne miejsce do uprawiania kolarstwa zimą. To tu znajdziemy podjazd na Teide, jeden z najdłuższych i najwyższych podjazdów w Europie (administracyjnie, bo geograficznie to już Afryka), przejedziemy przez oszałamiające parki narodowe Masca i Anaga, a kręcić będziemy praktycznie wyłącznie po górach. Tak, Teneryfa to wyjątkowo górski kierunek, który rekomendujemy bardziej "objeżdżonym" kolarzom. Płaskich odcinków jest tu jak na lekarstwo- jeździmy non stop góra- dół, ale za to jakie tu są widoki! Wyspy Kanaryjskie są po prostu jedyne w swoim rodzaju.

Terminy:


12 - 19.02

19 - 26.02

 

Całą ofertę zimową znajdziecie jak zawsze w odpowiednim dziale na naszej stronie:

Zapisy przez formularz na stronie: www.mjprotour.com/zapisy

Informacji udzielamy mailowo i telefonicznie: 661416136


Do zobaczenia!

832 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page