PARYŻ- ROUBAIX 2020

+ bergi Flandrii

Termin:

10.04 - 13.04.2020

CENY:

1900 zł do 23.12.2019

2000 zł od 24.12.2019

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w hotelu ***, pokoje dwuosobowe
- wyżywienie HB (sniadania i obiadokolacje)
- transport rowerów i bagaży oraz przejazd na miejsce komfortowym vanem
- opiekę przewodnika- pilota
- wspólne kibicowanie na trasie Paryż- Roubaix

- wyjazd w małej grupie (do 6 osób)
- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Cena nie zawiera pakietu startowego w Paryż Roubaix Challenge. Pakiet należy nabyć we własnym zakresie na stronie: http://www.parisroubaixchallenge.com

arenberg
arenberg

press to zoom
sagan
sagan

press to zoom
paryżroubaix
paryżroubaix

press to zoom
arenberg
arenberg

press to zoom
1/4

Czasem słońce, czasem deszcz. Bruki. Pola. Błoto. Pył. Tak w skrócie można opisać jeden z najcięższych i najbardziej spektakularnych wyścigów jednodniowych na świecie- Paryż- Roubaix. Wyścig gdzie historię pisały największe kolarskie nazwiska, takie jak Fabian Cancellara, Tom Boonen, Roger de Vlaeminck, czy Francesco Moser. Prawdziwe kolarskie piekło, napiętnowanie cierpieniem, zawziętościa i nieokiełznanymi emocjami.

W nadchodzacym sezonie oferujemy Wam możliwość zobaczenia tego kultowego wyścigu na żywo. Stanięcia przy brukowanym sektorze, wtopienia się w szalejący tłum i poczucia na własnej skórze co oznacza pojęcie Piekła Północy. Jeśli jesteście dość odważni, polecamy stanięcie dzień wcześniej na trasie edycji dla amatorów: Paryż Roubaix Challenge, która poprowadzona jest w dużej mierze po tych samych odcinkach, co wyścig dla zawodowców.

Na miejscu spędzimy pełne dwa dni, z których jeden przeznaczymy na kolarską rundę po okolicy. Zabierzemy Was po przyjemnej drodze dla rowerów, poprowadzonej wzdłuż rzeki Skaldy, na stronę belgijską, gdzie przejedziemy po najsłynniejszych, brukowanych bergach znanych z Ronde van Vlaanderen, które będzie się odbywać tu tydzień wcześniej. Oude Kwaremont, Paterberg... te nazwy zna każdy fan kolarstwa. Jeśli będziecie chcieli spróbować własnych sił w amatorskiej edycji Paryź- Roubaix, zawieziemy Was rano na start w Roubaix i odbierzemy z mety. W drugim dniu wybierzemy się na poranną przejażdżkę, aby po niej udać się prosto do Roubaix na słynny welodrom, gdzie co roku miejsce ma meta Piekła Północy. Tu zobaczymy na żywo walkę na ostatnich metrach, a wcześniej, wraz z kibicami z całego świata będziemy oglądać zmagania zawodowców na wielkim telebimie.

Naszą bazą będzie miejscowość Marcq-en-Barœul, położona ok 10 km na południowy zachód od Roubaix. Zakwaterowani będziemy w hotelu sieci Ibis, w cenę wliczone są śniadania i obiadokolację. Hotel znajduje sie kilka km od centru starego miasta znanej miejscowości Lille. 

Program:

 

Dzień 1

Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, przejazd do Lille/Roubaix.

Dzień 2

Trasa: Roubaix- Paterberg- Oude Kwaremont- Kotrijk- Roubaix (ok. 110km, 550 m)

Dzień 3

Poranna runda ok 30-40 km. Kibicowanie na trasie Paryż- Roubaix. 

Dzień 4

Wyjazd do Polski w godzinach porannych.

Imię i nazwisko: *

Email: *

Phone: *

Adres zameldowania: *

Data urodzenia: *

Dodatkowe informacje:

Dziękujemy! Wiadomość wysłana. Odpowiemy jak najszybciej.