ANDALUZJA

Termin:

22.02 - 29.02.2020

29.02 - 07.03.2020

07.03 - 14.03.2020

CENY:

2500 zł (do 30.09.2019

2700 zł (od 01.10.2019

+ bilet lotniczy

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w apartamentach hotelowych*** (7 nocy)

- transfery lotniskowe (Malaga- Manilva- Malaga)

- wynajem wysokiej klasy roweru szosowego (minimum Shimano 105, karbon)

- opiekę przewodników-pilotów

- planowanie tras na każdy dzień

- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

- pakiet zdjęć i/lub filmów z wyjazdu

Cena nie zawiera:

- kosztów przelotu

- wyżywienia (możliwość dokupienia pakietu śniadań za 170 zł/pobyt)

Chcesz przygotować się do sezonu kolarskiego? A może masz dość zimna i pluchy panujących w naszym kraju i chcesz po prostu pokręcić w przyjaznych warunkach?

 

Nic prostszego! Po raz kolejny zapraszamy na marcowy wyjazd do Andaluzji, położonego najbardziej na południe i najcieplejszego regionu Hiszpanii. Malowniczo położone górskie miasteczka, odwieczna mieszanka kulturowa, ale przede wszystkim to co dla nas- kolarzy najważniejsze: setki kilometrów pięknych dróg, wijących się po górach, pagórkach i dolinach, składają się na istny kolarski raj. Do rajskich cech tego miejsca można zaliczyć także niezwykłą  kulturę drogowa, jaką charakteryzują się Hiszpanie i ich duże zrozumienie dla trenujących na szosach kolarzy.

Andaluzyjskie szosy często wykorzystywane są w trakcie wyścigu Vuelta a Espana, oprócz tego rokrocznie odbywa się tu prestiżowy wyścig Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol), będący niejako pierwszym poważnym otwarciem wyścigowego sezonu kolarskiego. Okolice Malagi wybierane są często do treningu zimowego także przez zawodowych kolarzy, ze względu na ciepły klimat, stabilną pogodę, mnogość tras i niewielki ruch samochodowy. Trudno o lepszą rekomendację.


Naszą bazą będzie miejscowość Manilva, położona na południowy-  zachód od Malagi, niedaleko pasm górskich Sierra de La Nieves, Sierra de Grazalema. Niedaleko stąd także do Gibraltaru, o który planujemy zahaczyć w trakcie jednego z luźniejszych dni.

Zakwaterowanie to jak zwykle w pełni wyposażone, wygodne apartamenty o wysokim standardzie, z możliwością dokupienia pakietu sniadań.

Przylatujesz na miejsce, odbieramy Cię z lotniska, wsadzamy na rower a potem prowadzimy po okolicznych, fascynujących trasach.

Chcesz przeżyć hiszpańską przygodę? Zapraszamy!

​© 2016 by Maciej Proficz.

MJPro Tour ul. Gościnna 8a 30-698 Kraków

tel: 661416136 mjprotour@gmail.com