top of page

ANDALUZJA

Termin:

13.03 - 20.03.2021

CENY:

3600 zł (do 31.10.2020

3800 zł (od 1.11.2020

+ bilet lotniczy

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w hotelu Bahia Tropical **** (7 nocy)

- wyżywienie HB (sniadania i obiadokolacje)

- transfery lotniskowe (Malaga- Almunecar- Malaga)

- wynajem wysokiej klasy roweru szosowego (minimum Shimano 105, karbon)

- opiekę przewodników-pilotów

- planowanie tras na każdy dzień

- ubezpieczenie KL, NNW, OC

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

- pakiet zdjęć i/lub filmów z wyjazdu

- wyjazd w kameralnej grupie do 8 osób

Cena nie zawiera:

- kosztów przelotu

Chcesz przygotować się do sezonu kolarskiego? A może masz dość zimna i pluchy panujących w naszym kraju i chcesz po prostu pokręcić w przyjaznych warunkach?

 

Nic prostszego! Po raz kolejny zapraszamy na marcowy wyjazd do Andaluzji, położonego najbardziej na południe i najcieplejszego regionu Hiszpanii. Malowniczo położone górskie miasteczka, odwieczna mieszanka kulturowa, ale przede wszystkim to co dla nas- kolarzy najważniejsze: setki kilometrów pięknych dróg, wijących się po górach, pagórkach i dolinach, składają się na istny kolarski raj. Do rajskich cech tego miejsca można zaliczyć także niezwykłą  kulturę drogowa, jaką charakteryzują się Hiszpanie i ich duże zrozumienie dla trenujących na szosach kolarzy.

Andaluzyjskie szosy często wykorzystywane są w trakcie wyścigu Vuelta a Espana, oprócz tego rokrocznie odbywa się tu prestiżowy wyścig Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol), będący niejako pierwszym poważnym otwarciem wyścigowego sezonu kolarskiego. Okolice Malagi wybierane są często do treningu zimowego także przez zawodowych kolarzy, ze względu na ciepły klimat, stabilną pogodę, mnogość tras i niewielki ruch samochodowy. Trudno o lepszą rekomendację.


Naszą bazą będzie miejscowość Almunecar, położona kilkadziesiąt km na wschód od Malagi. To idealne miejsce na zimowe treningi z dużą róźnorodnością znakomitych szos. 

Zakwaterowani będziemy w czterogwiazdkowym hotelu Bahia Tropical, oferującym wygodne pokoje, bogatą kuchnię, położonym kilkadziesiąt metrów od plaży. To doskonałe miejsce na odpoczynek po całym dniu spędzonym na rowerze.

Przylatujesz na miejsce, odbieramy Cię z lotniska, wsadzamy na rower a potem prowadzimy po okolicznych, fascynujących trasach.

Chcesz przeżyć hiszpańską przygodę? Zapraszamy!

Imię i nazwisko: *

Email: *

Phone: *

Adres zameldowania: *

Data urodzenia: *

Dodatkowe informacje:

Dziękujemy! Wiadomość wysłana. Odpowiemy jak najszybciej.

bottom of page