top of page
Szukaj

Koszulka klubowa MJPro Tour- PREORDER


 

Od dawna na wyjazdach pojawiały się pytania o nią i oto jest- pierwszy wzór koszulki klubowej, związanej z naszą firmą i wyjazdami, której przedpremiera i testy miały miejsce w trakcie tegorocznego cyklu wyjazdów do Calpe.W dominującym obecnie pościgu za kolorami i jak największa wyrazistością, postanowiliśmy pójść na przekór- postawiliśmy na klasykę i prostotę, czyli biel, która w kolarskim świecie jest ponadczasowa.


 

Koszulki przygotowała dla nas renomowana firmę Verge Sport, która swoimi produktami zaopatrza także drużyny World Touru (np. Intermarche- Wanty).

Model, który wybraliśmy jako bazowy to Strike 4.0. Krój obcisły, sportowy (ale nie tylko na mega wycieniowanych zawodowców 😉) ze średniej długości rękawkami.

Dostępna jest wersja damska i męska.


Postanowiliśmy, że cena naszej koszulki będzie taka sama jak jej odpowiedniczki w ogólnodostępnej ofercie Verge, czyli 350 zł (+ przesyłka 20 zł).


Zamówienia przyjmujemy do niedzieli 24.03.2024 do godz. 23:59.

Tabelę rozmiarów oraz formularz do składania zamówień można znaleźć pod tym adresem:Termin wysyłki koszulek to ok. 4-5 tygodni od momentu przekazania zamówienia do realizacji.


84 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page