top of page
Szukaj

Oferta wiosenna 2020

Rok jeszcze się nie skończył, ale warto już myśleć o tym co będziemy robić i gdzie zajrzymy na naszych rowerach w kolejnym sezonie.


Niedawno prezentowaliśmy nowe kierunki na rok 2020, a w międzyczasie dogrywaliśmy organizacyjnie resztę wyjazdów na część wiosenną. Poniżej prezentujemy cała ofertę na okres od marca do czerwca.

Część wyjazdów w specjalnej, świątecznej promocji do 24 grudnia! Pełna rozpiska z terminami znajduje się TUTAJ.

 

Sycylia


Kochamy odwiedzać największą wyspę Włoch zarówno jesienią jak i na wiosnę. Ruch turystyczny wciąż mały, drogi puste, pogoda idealna na rower, a do tego bezpośrednie loty z Krakowa do Katanii w niewygórowanych cenach. Sycylia oferuje niezależnie od pory roku doskonałą kuchnię, przepiękne widoki i niepowtarzalną, mistyczną atmosferę, której dostarcza m.in. potężna, górująca nad nią Etna, na którą Was zabierzemy.

Wyjazd samolotowy, z wypożyczeniem rowerów na miejscu oraz śniadaniami w cenie. 

Chorwacja- Makarska


Przełom marca i kwietnia stoi u nas od lat pod znakiem wypadów na chorwackie wybrzeże, które podobnie jak Sycylia, o tej porze roku jest spokojne i w niczym nie przypomina zatłoczonych, letnich kurortów. Zabieramy Was tu na słynnego Śv. Jurego- jeden z najwyższych i najdłuższych podjazdów w Europie, na urzekające pięknem wyspy Hvar i Brać, a także głębiej w ląd na niemalże dzikie trasy bałkańskiego interioru.

W tym roku proponujemy wyjazd w wersji ekskluzywnej- w czterogwiazdkowym hotelu ze spa, położonym nad samym brzegiem morza, z wyżywieniem half-board (śniadania i obiadokolacje). Idealne warunki do wypoczynku po całym dniu na szosie.


 

Paryż- Roubaix


Kolejny w naszej ofercie wyjazd na wyścig, tym razem na legendarne "Piekło Północy". W trakcie imprezy sami pojeździmy po pograniczu Francji i Belgii i zaliczymy m.in. słynne "bergi" znane z odbywającego się tutaj tydzień wcześniej wyścigu Ronde van Vlaanderen, a później udamy się na słynny welodrom w Roubaix aby na własne oczy zobaczyć finałowe starcie zawodowców po całodniowej walce na karkołomnych brukach.

Wyjazd samochodowy, zakwaterowanie z wyżywieniem half- board.


 

Kolarska majówka na Szwajcarii Sasko- Czeskiej


Długi weekend majowy to kolejna okazja do wypadu na szosę. Najbliższą majówkę zaplanowaliśmy w miejscu, które doskonale znamy z wcześniejszych lat, ponieważ jest stałym punktem naszej corocznej oferty. Kraina znajdująca się dość niedaleko, bo rzut beretem za zachodnią granice, oferująca bajkowe widoki, piękną architekturę i niezwykłą atmosferę. Wspaniałe miejsce, aby pokonując szosowe kilometry odciąć się od codziennych trosk i rozkoszować pięknymi widokami oraz fantastycznie poprowadzonymi drogami.

Wyjazd organizujemy samochodem, zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym ze śniadaniami.


 

Giro d'Italia


Wyścig, który trzeba zobaczyć na żywo przynajmniej raz w życiu. Emocje jakie towarzyszą przejeżdżającemu obok Wielkiemu Tourowi ciężko opisać słowami- to trzeba przeżyć! W tym roku zabieramy Was na przedostatni etap zorganizowany w Piemoncie, w słynnej miejscowości Sestriere. Oprócz oglądania na żywo finałowych zmagań zawodowców, zabierzemy Was na potężne i piękne, alpejskie trasy i sami sprawdzicie Wasze możliwości w prawdziwych górach.

Wyjazd samochodowy lub samolotowy (bezpośrednie i tanie połączenia z Krakowa do Turynu). Zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym ze śniadaniami.


 

Toskania- gravel. Boże Ciało.


Jedna z naszych nowości na nadchodzący sezon i pierwszy wyjazd gravelowy w naszej ofercie. Jeśli istnieje region idealny pod gravelowe trendy w kolarstwie, to jest to własnie Toskania, którą znamy jak własną kieszeń. Obłędne drogi szutrowe, fantazyjnie poprowadzone asfalty, wszystko wije się i skacze po niezliczonej ilości wzniesień, hopek i wzgórz. Tygodniowa impreza, w której część wchodzi długi weekend związany z Bożym Ciałem, w trakcie której z pewnością poczujecie kwintesencję Włoch.

Wyjazd samochodowy, który organizujemy w hotelu trzygwiazdkowym ze śniadaniami.


 

Zaplanujcie z nami kolarski sezon, a na pewno nie dopadnie Was nuda!

Niebawem ukaże się pełna oferta letnia.

Zapraszamy!

263 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page