top of page
Szukaj

Wyjazdy kolarskie. Jesień 2021.

Sezon wiosenny i letni rozkręcił się u nas na dobre, a my już wybiegamy myślami do przodu i prezentujemy to, co przygotowaliśmy dla Was na sezon jesienny.

Jak co roku mamy dla Was kilka stałych, klasycznych propozycji, ale pojawiły się też nowości.

Jesień zaczniemy jedną z nich, która dostępna będzie w dwóch terminach!


Jest nią...


W tym roku nawiązaliśmy współpracę z naszymi rezydentami na Lazurowym Wybrzeżu, Olą i Krzyśkiem, którzy mieszkają tam na stałe. Dzięki temu znają każdy zakątek tej przepięknej części Francji, która od lat stanowi stała bazę treningową dla wielu zawodowych ekip kolarskich, ze względu na świetne warunki pogodowe i bardzo atrakcyjne trasy, okraszone przepięknymi widokami i wyjątkową atmosferą.

Wybierając się na zorganizowany przez nas wyjazd, pod przewodnictwem lokalsów, poznacie Południe Francji z najlepszej możliwej strony.

Terminy: 2-9.10.2021, 16-23.10.2021

 

To nasza coroczna klasyka na zakończenie lata. Wyjątkowa kuchnia, jedyny w swoim rodzaju włoski klimat, fantastyczne trasy, morze, góry, prześliczne miasteczka Półwyspu Sorrentańskiego i Wybrzeża Amalfitańskiego. Tutaj poznacie kolarstwo od zupełnie innej strony, a kiedy zapuścimy się w głąb lądu do sąsiedniej Basilicaty, odkryjecie co oznacza stwierdzenie "puste i spokojne drogi" :)

Termin: 3-10.10.2021


 

Wyspa, która rozpala kolarską wyobraźnię już samą nazwą. Każdy o Majorce słyszał, każdy kolarz wie, że to "tu się jeździ". I nie ma w tym żadnej przesady. Majorka jest wyspą stworzoną pod rower. Przepiękne drogi, świetne asfalty, kolarska atmosfera na każdym kroku. Zabierzemy Was na najlepsze trasy na wyspie, również w te mniej znane i niedoceniane miejsca na południu wyspy.

Terminy: 17-24.10.2021


 

Chciałoby się powiedzieć: "nasz stały coroczny wyjazd", ale ze względu na pandemię ostatnie dwie edycje- jesienna i wiosenna się nie odbyły. Mamy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie aby zrealizować wyjazd na Sycylię, bo jest to jeden z naszych ulubionych kierunków. Podjazdy na Etnę, to coś co każdy kolarz powinien zaliczyć. Savoca to punkt obowiązkowy dla każdego fana kinematografii, a Taormina jest tak piękna, że ciężko opisać to słowami. Wszystkie te miejsca zaliczymy na rowerach, a w zanadrzu trzymamy dla Was jeszcze więcej fantastycznych tras po tej pięknej wyspie.

Termin: 7-14.11.2021


 

Nasza kolejna, jesienna nowość. Wyspa stworzona pod gravela- to czego nie zobaczycie jadąc asfaltami ukryte jest na pięknych szutrach. Zapraszamy na wschodnią część Wysp Kanaryjskich, do krainy stożków wulkanicznych, pięknych plaż, spektakularnych klifów, wiatru i pustyni. I co najważniejsze- krainy gdzie piękna pogoda jest gwarantowana :) To będzie wspaniała przygoda na zakończenie roku!

Termin: 26.11-3.12.2021


 

Całą zbiorczą ofertę jesienną znajdziecie jak zawsze w odpowiednim dziale na naszej stronie: www.mjprotour.com/jesien

Zapisy przez formularz na stronie: www.mjprotour.com/zapisy

Informacji udzielamy mailowo i telefonicznie: 661416136


Do zobaczenia!

581 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page