top of page
Szukaj

Wyjazdy rowerowe- lato 2021. Aktualna oferta.

Nadchodzi lato, a z nim oprócz stałych punktów każdego naszego sezonu, także kilka bardzo atrakcyjnych nowości.

 

Już na samym początku, na przełomie czerwca i lipca, jedziemy na norweskie Lofoty. To przepiękny archipelag na kole podbiegunowym, który przejedziemy w całości od wschodu na zachód, a potem w drugą stronę. Ten wyjazd jest już... wyprzedany :)


Mamy jednak dla Was kilka innych arcyciekawych propozycji!


W połowie lipca, jak co roku (nie licząc zeszłego, zwariowanego 2020) zabierzemy Was na największy wyścig kolarski świata. Tym razem jedziemy w Pireneje, gdzie jeździliśmy w 2018 roku i nie możemy się doczekać powrotu w tamte strony, bo oprócz kibicowania na dwóch etapach Wielkiej Pętli, pojeździmy po najpiękniejszych trasach pasma oddzielającego Francję od Hiszpanii.

 

Coroczna klasyka i miejsce, które musi zaliczyć przynajmniej raz w życiu każdy pasjonat kolarstwa szosowego. Najwyższa asfaltowa droga Włoch, a oprócz niej takie klasyki jak Passo Gavia, Passo Umbrail, Val Martello czy Offenpass. Wszystko na trójstyku trzech krajów: Włoch, Szwajcarii i Austrii, w miejscu, gdzie rozgrywały się najsłynniejsze etapy Giro d'Italia.

 

Nowość w naszej ofercie i idealna okazja dla tych, którzy nie mogą wyrwać się z pracy na cały tydzień. Trzy dni kręcenia po najsłynniejszych przełęczach Szwajcarii. Wśród nich m.in. kultowa już Furkapass, niemniej znana Susten, a także Grosse Scheidegg wiodąca wprost do podnóża monumentalnej północnej ściana Eigeru.

 

Nasza kolejna nowość. Według wielu- najpiękniejsze góry Europy. Według nas także. A pomiędzy poszarpanymi, wapiennymi szczytami, niesamowite przełęcze, fantazyjnie poprowadzone drogi i bajkowe, górskie kurorty. Passo Giau, Gardena, Fedaia, Cortina d'Ampezzo, Alta Badia... te nazwy mówią same za siebie.

 

Lato zakończymy kolejną nowością- wyjazdem w nieco niższe i bliższe Alpy. Niższe wcale nie oznacza mniej atrakcyjne. Widoki są tu oszałamiające, drogi idealne, a Słowenia, w której będziemy stacjonować urzeka swoją czystością i kameralną atmosferą. Zaliczymy wszystko co najlepsze w tej części Europy. Najwyższą drogę Słowenii pod potężnym Mangartem, wyjątkową przełęcz Vrsić, niesamowicie fotogeniczne jeziora Bled i Bohinj, a także mekkę skoków narciarskich- Planicę.

 

Cała oferta letnia dostępna jest na naszej stronie pod adresem: www.mjprotour.com/lato

Zachęcamy także do obserwowania naszej strony na facebooku, gdzie na bieżąco dzielimy się aktualnymi informacjami oraz zdjęciami z odbywających się imprez.


Obecnie kończymy przygotowywanie oferty jesiennej, a także propozycji weekendowych wyjazdów po Polsce. Wszystko już niebawem pojawi się na naszej stronie.


Do zobaczenia na wyjazdach!421 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page