top of page
Szukaj

Zautomatyzowany system rezerwacji MJPro Tour.

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie wyjazdami i ciągły rozwój firmy wprowadziliśmy nowość na naszej stronie, w postaci zautomatyzowanego systemu rezerwacji, przygotowanego we współpracy z firmą Skaleo.


System ten pozwoli na znacznie szybszą i wygodniejszą rezerwację wyjazdu, zautomatyzowane przygotowanie umów oraz możliwość płatności za wyjazd online kartą lub przelewem przez bramkę płatniczą PayU. Dodatkowo zautomatyzowane zostaną informacje o płatnościach i terminach związanych ze zgłoszeniem na wyjazd.

Począwszy od wyjazdu letniego na Tour de France, wszystkie rezerwacje na kolejne imprezy będziemy przyjmować w tej formie.


Na stronie wszystko pozostanie wg dawnego schematu, zmianą będzie jedynie przekierowanie do nowego formularza rezerwacyjnego po kliknięciu przycisku "Zapisz się".


Każdy wyjazd będzie miał od tej pory przypisany własny formularz, zatem nie będzie potrzeby określania wybranego kierunku ręcznie.


Bez zmian pozostaje formularz kontaktowy, adres e-mail oraz numer telefonu. Wszelkie pytania dotyczące poszczególnych imprez prosimy kierować tą drogą.


Do zobaczenia na trasach!

MJPro Tour

225 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page