top of page
Szukaj

Korsyka- wyjazd kolarski: 20.09 - 1.10.2023.

Pełna oferta jesienna na rok 2023 jest wciąż w przygotowaniu, ale część wyjazdów mamy już dopiętą, więc dlaczego nie podzielić się informacją na ich temat wcześniej? :)


Na "pierwszy ogień" idzie chronologicznie pierwszy z europejskich jesiennych kierunków.


Korsyka, bo o niej mowa, obok Lofotów i Abruzji była zdecydowanie jednym z najjaśniejszych punktów zeszłego sezonu. W tym roku oczywiście nie mogło jej zabraknąć, tym bardziej, że dostawaliśmy sporo zapytań o ten kierunek. Dlatego już teraz pojawia się w sprzedaży na naszej stronie.


10 dni jazdy dookoła całej wyspy, 5 lokalizacji noclegowych. Najpiękniejsze szosy Korsyki i w sumie ponad 1100 km z 16 tys. m przewyższenia. Ilość oszałamiających widoków- nieskończona :)
Wyjazd przygotowaliśmy w formule przejazdowej- co drugi dzień będziemy się przemieszczać wokół wyspy z miejsca na miejsce, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Na dni stacjonarne planujemy lokalne rundy w formie pętli wgłąb lądu, zatem można wybrać pomiędzy jazdą, a odpoczynkiem na plaży przed kolejnymi etapami. Tak jak zawsze na naszych wyjazdach niestacjonarnych, nasz samochód będzie przewoził cały bagaż, zatem całą trasę pokonujemy na lekko, bez objuczania rowerów tobołami.


Na wyjazd mamy tylko 7 miejsc!

Zapraszamy!

120 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page