top of page
Szukaj

Nowe kierunki 2020!

Nasza oferta wiosenno- letnia nie jest jeszcze w pełni gotowa, ale postanowiliśmy podzielić się z Wami tym, co rodziło się w naszych głowach w ciągu ostatnich tygodni.


Prezentujemy dział nowości, w którym niezależnie od pełnych ofert na poszczególne części sezonu, będziemy prezentować nasze nowe propozycje, dzięki którym będzie możliwa wcześniejsza rezerwacja Waszego wymarzonego wyjazdu kolarskiego.


Jak wiecie, sporo podróżujemy. Każde z miejsc, w które udajemy się prywatnie traktujemy jako inspirację do powstania nowego kierunku, po to aby umożliwić Wam zobaczenie fascynujących krajów i regionów z perspektywy szosówki. W ten sposób narodziły się nasze propozycje na przyszły rok.

 

Toskania- gravel.


Pierwszy w naszej ofercie wyjazd gravelowy!

Rowery gravelowe robią prawdziwą furorę w kolarskim świecie, co absolutnie nas nie dziwi. Pozwalają na idealne połączenie jazdy szosowej ze skokiem w bok na szutry i leśne ścieżki, przy zachowaniu możliwości przejechania dziennie dużych dystansów w szybszym tempie niż na MTB czy trekkingu. Biorąc to pod uwage, Toskania zdaje się być krainą wręcz stworzoną do tego rodzaju kolarstwa. Ogromna ilość dróg szutrowych i asfaltowych, które łączą przepiękne, historyczne stare miasteczka, wiodąc nas po szalenie malowniczych wzgórzach, pozwala na wykorzystanie pełni możliwości tych rowerów. My zakochani jesteśmy w Toskanii od lat- jeździmy tu regularnie, teraz czas pokazać Wam tę fascynująca krainę! 

Norwegia- Lofoty.


Archipelag, który przyciąga miłośników natury od lat. Oszałamiająco piękna kraina, położona daleko za kołem podbiegunowym, kolarski raj (wspaniałe asfalty i niesamowita kultura na drogach), miejsce gdzie doświadczymy dnia polarnego, zobaczymy przepiękne, dzikie plaże i pojeździmy po niewiarygodnie cydnownych trasach łączących niezliczoną ilość wysepek i półwyspów. Region ten znajduje się pod silnym wpływem prądu zatokowego, dzięki czemu temperatury są tu często wyższe niż w innych częściach Norwegii. To trzeba zobaczyć i przejechać przynajmniej raz w życiu!

Program przygotowaliśmy w taki sposób, aby dojechać niemal do każdego zakątka Lofotów; całość z asystą samochodu wiozącego Wasze bagaże i prowiant. 

Dolomity.


Kolarska mekka bez dwóch zdań. Według wielu najpiękniejsze pasmo górskie Europy. Nazwy miejscowości i przełęczy z marszu kojarzące się z największymi wydarzeniami sportowymi z kolarstwem i narciarstwem na czele. Zabieramy Was w szaloną podróż po najwspanialszych szosach regionu Trentino. Zaznacie niesamowitych emocji i chwil wielkiego uniesienia po pokonaniu każdego z tych obłędnych podjazdów.
 

Szkocja- Highlands.


Kraj, w którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Dzikie, otwarte przestrzenie, trudna do opisania zieleń, wylewająca się dosłownie z każdej strony, niezliczone stadka owiec, a między tym fantastycznie poprowadzone, wąskie, malownicze drogi, w wielu miejscach niemalże pozbawione ruchu samochodowego. Szkocja jest niesamowicie fotogeniczna. Tak jak widzimy ją z jej wspaniałymi krajobrazami w filmach (żeby nie szukac daleko, powtórzcie sobie Harry'ego Pottera, Skyfal, Braveheart, czy Nieśmiertelnego), tak odbieramy tez w rzeczywistości. Trasy po wyspach Skye i Mull Was oczarują. Niezliczona ilośc Lochów (ten najsłynniejszy Ness również) przyprawi o zawroty głowy, góry oszołomią, a dzieła dopełnią pięknie wkomponowane w otoczenie dzieła rak ludzkich: miasteczka, zamki, mosty...
 

Tour de France Grand Depart. Lazurowe Wybrzeże / Liguria.


Na Tour de France zabieramy Was po raz czwarty, tym razem nie będą to jednak Alpy Piemontu, czy Pireneje, a południe Francji, czyli Alpy Nadmorskie i pogranicze Riwiery Francuskiej i Włoskiej. W zimie na treningi przyjeżdża tu niemal cały świat, ale wyjeżdżając z nami dodatkowo zobaczycie zmagania kolarzy na największym wyścigu świata, który edycję 2020 zacznie od razu od mocnego uderzenia, wjeżdżając głęboko w góry. Wielkie nazwy takie jak Nicea, Monako, Col de Turini, San Remo; wspaniałe i mało uczęszczane drogi Ligurii; kibicowanie na dwóch górskich etapach Tour de France... to wszystko czeka na Was!

 

Od dzisiaj otwarte są zapisy na przyszłoroczne Giro d'Italia. Tym razem zabieramy Was na ostatni górski etap we Włoskim Piemoncie. Oprócz kibicowania zabierzemy Was na najciekawsze drogi tego regionu, dając Wam możliwość przetestowania własnych możliwości w prawdziwie górskim terenie. Wyjazd zaplanowaliśmy tak, aby była możliwość skorzystania z doskonałego połączenia lotniczego Kraków- Turyn, dzięki czemu będziecie mogli wybrać czy chcecie jechać naszym vanem przez Europę, czy podać nam swój sprzęt i bagaże, a samemu błyskawicznie przenieść się z Polski wprost do podnóża Alp.

 

To jednak nie wszystko co szykujemy na kolejny sezon. W ofercie na wiosnę i lato pojawią się nasze coroczne stałe punkty i bestsellery. Szykujemy także serię krótkich wyjazdów weekendowych w różnych częściach sezonu.


Zapraszamy do śledzenia naszej strony, a także profilów społecznościowych: Instagram i Facebook.


Do zobaczenia na wyjazdach!

Ekipa MJPro Tour

197 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page