top of page
Szukaj

Oferta zimowa już w sprzedaży!

Hola Amigos!


Zima i Hiszpania to naszym zdaniem najlepsze połączenie i nie możemy sobie wręcz wyobrazić początku roku bez kolejnego wyjazdu w okolice Calpe.

W tym roku mamy dla wszystkich miłośników słońca, pomarańczy i pięknych podjazdów coś wyjątkowego. Przygotowaliśmy dla Was kilka wariantów wyjazdu do kolarskiej Mekki, jaką od lat jest już Costa Blanca. Możecie wybierać spośród:

- 4 terminów tygodniowych

- 2 terminów 10-o dniowych

To jednak nie wszystko - w tym roku macie możliwość zdecydowania, czy wolicie przylecieć do nas z własnym rowerem, zlecić nam jego transport busem, czy też wybrać niesamowicie wygodną opcję z rowerem z wypożyczalni w cenie wyjazdu! Do tego oczywiście transfery z i na lotnisko, opieka pilotów, zakwaterowanie w sprawdzonych i wygodnych apartamentach nad samym morzem blisko sklepów i hoteli, w których zimę spędzają kolarskie ekipy z całego świata.

Zapisy i informacje:


Zima w Calpe :)


 

W tej samej formie zapraszamy Was od lutego do słonecznej Andaluzji, gdzie będzie okazja zmierzyć się z przepięknymi podjazdami i podziwiać słynne pueblos blancos. Również w przypadku tej destynacji mamy dla Was różne terminy; przygotowaliśmy trzy tygodniowe turnusy. Tutaj proponujemy tylko wersję z wypożyczeniem rowerów na miejscu. Podobnie jak w przypadku Calpe, zapewniamy transfery lotniskowe, opiekę pilotów, zakwaterowanie w wygodnych apartamentach, a dodatkowo opcję wykupienia pakietu śniadań.

Zapisy i informacje:


Zimowa Andaluzja

 

Jak zawsze na naszych wyjazdach gwarantujemy też solidną porcję słonecznych zdjęć i filmów, które pomogą później rozgrzać nawet najchłodniejszy lutowy dzień:)


Pełna zimowa oferta dostępna jest tutaj:


Ilość miejsc na wyjazdy ograniczona - zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Do końca sierpnia obowiazuja promocyjne ceny na Calpe, a do końca września na Andaluzję.


Zapraszamy!

387 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page