top of page
Szukaj

Wyjazdy kolarskie. Jesień 2022.

Przedstawiamy to, na co długo czekaliście i o co od dawna pytaliście- jesienną ofertę naszych wyjazdów.

Pojawiły się nowości, ale są też oczywiście kierunki sprawdzone od lat i będące stałymi pozycjami w naszym kalendarzu.


Oto nasze propozycje wraz z terminami:Fascynująca, przepiękna i dzika wyspa z najbardziej krętymi drogami w Europie. Brzmi jak raj dla kolarzy? Tak też jest w rzeczywistości. Korsyka to miejsce, gdzie poczujecie czystą szosową ekstazę. A my zabierzemy Was niemal wszędzie- wyjazd organizujemy w formie objazdowej, przemieszczając się co dwa dni w kolejne miejsce, od Bastii, przez Calvi, Ajaccio, Bonifacio, Porto Vecchio aż do Bastii ponownie. Przez ponad dziewięć dni przejedziemy dookoła całą wyspę!


Termin: 15 - 25.09.2022

Ilość miejsc: 6


 

Kierunek wymyślony przez nas ponad pięć lat temu, który z miejsca stał się hitem. Niepowtarzalny klimat południowej, włoskiej prowincji, przepiękne widoki, słynne na cały świat Wybrzeże Amalfitańskie, doskonała kuchnia (najlepsza pizza na świecie!), spektakularne drogi w górach i na wybrzeżu. To jedna z naszych ulubionych imprez!

Termin: 2 - 9.10.2022

Ilość miejsc: 8 

Tak jak Hiszpania ma swoją Majorkę, tak Francja ma Lazurowe Wybrzeże- czyli najbardziej popularny jesienno-zimowy, kolarski kierunek. Tutejsze szosy to istny kolarski rollercoaster, który wprawi Was w absolutny zachwyt. Nasza przewodniczka Ola, mieszkająca tam na stałe, sprawi, że poznacie ten region wraz z wszystkimi najlepszymi smaczkami (również kulinarnymi) znanymi tylko wśród "lokalsów".

Termin: 9 - 16.10.2022

Ilość miejsc: 10 

Trudno o bardziej kultowy kolarski kierunek. Ta wyspa żyje kolarstwem. Ogromny wybór tras: od wysokogórskich, przez pagórkowate, na prawie płaskich kończąc. Bogata oferta gastronomiczna i hotelowa, świetna infrastruktura drogowa, piękne plaże, klify i góry Sierra Tramuntana, Cap de Formentor, Sa Callobra... Nic tylko wsiąść na rower i kręcić do upadłego!

Termin: 9 - 16.10.2022

Ilość miejsc: 10


 

Kierunek, który powraca do naszej oferty po trzech latach. To wyspa, od której rozpoczęliśmy naszą przygodę z Kanarami. Uważana jest za najbardziej zróżnicowaną wyspę archipelagu i my się z tym zgadzamy. Gorące, niemal pustynne południe, zielona północ przypominająca dżunglę, oszałamiające klify na zachodzie i płaskie plaże na wschodzie wyspy. To wszystko połączone gęstą siecią fenomenalnych dróg! GC to ulubione miejsce zimowych treningów Petera Sagana :)

Termin: 22 - 29.10.2022

Ilość miejsc: 7


 

Idealne miejsce na złapanie ostatnich promieni słońca przed grudniem. Temperatury są tam wtedy wciąż wysokie, pogoda stabilna, a warunki do jazdy na szosie rewelacyjne! To miejsce, które prawdopodobnie niedługo stanie się tak popularne jak Wyspy Kanaryjskie lub Majorka, bo kolarstwo rozwija się tam coraz szybciej, a my chcemy pokazać Wam to miejsce przed wszystkimi ;)

Termin: 12 - 19.11.2022

Ilość miejsc: 7 

Dodatkowo w ofercie jesiennej niebawem pojawią się terminy Toskanii i Sycylii- wyjazdów, które przenieśliśmy na jesień z oferty wiosennej. Toskania to naszym zdaniem najlepszy gravelowy kierunek w Europie, a Sycylia... to Sycylia- po prostu ją kochamy :)

Pełna lista wyjazdów jesiennych:

www.mjprotour.com/jesien

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.


Zapraszamy,

do zobaczenia na wyjazdach!

725 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page