top of page
Szukaj

Wyjazdy wiosenne i letnie- ostatnie wolne miejsca.

Sezon kolarski ruszył w najlepsze, a przed nami kolejne wyjazdy.

Nasza oferta na wiosnę i lato, to nie samo kręcenie kilometrów po atrakcyjnych szosach, ale także możliwość zobaczenia z bliska zawodowego peletonu i przeżycia niezapomnianych chwil na trasach największych wyścigów.


 

Zostały ostatnie wolne miejsca na nadchodzący wyjazd na Giro d'Italia, który rozpoczyna się już 29 maja. To idealna okazja na szybki, kilkudniowy wyskok za granicę- w trakcie imprezy będziemy kibicować na górskim etapie w okolicach Feltre na południu Dolomitów, a pozostałe dni spędzimy na opracowanych przez nas, fantastycznych trasach Prealp Weneckich. Monte Grappa, czy Passo San Boldo to drogi, które koniecznie trzeba zobaczyć i przejechać. A kawa i pizza w takich miejscowościach-perełkach jak Belluno czy Vittorio Veneto, z pewnością będą smakować jak nigdzie indziej!
 

Naszą coroczną propozycją jest także ekscytujący wyjazd na Tour de France. Co roku planujemy go tak, aby trafić na najbardziej emocjonującą jego część, czyli ostatni tydzień rywalizacji. W zeszłym roku finał rozgrywał się w Pirenejach, w tegorocznej edycji ostateczne rozstrzygnięcia nastąpią w Alpach Graickich na pograniczu Francji i Włoch. Można wierzyć lub nie, ale Le Tour na żywo robi piorunujące wrażenie!

W trakcie naszego wyjazdu pojedziemy kibicować na dwa górskie etapy, a pozostałe cztery dni spędzimy na naszych szosówkach, zdobywając takie kolosy jak: Mont Cenis, Col de l'Iseran (najwyższa asfaltowa przełęcz w Europie), czy Col du Galibier.

Zostały ostatnie miejsca! 

Po zeszłorocznej wizycie na Tourze w Pirenejach, zdecydowaliśmy się zorganizować osobny wyjazd w serce tych przepięknych gór. Pireneje z takimi drogami jak Col du Tourmalet, Luz Ardiden czy Col d'Abisque są idealnym miejscem na spędzenie tygodniowego, szosowego urlopu. Lourdes - miejscowość, w której będziemy bazować, to nie tylko znane Sanktuarium Maryjne, ale także doskonały punkt wypadowy na powyższe, kultowe drogi, znane m. in. z Tour de France. Dodatkowym, dużym ułatwieniem są bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Kraków- Lourdes, dzięki którym wystarczy dostarczyć nam rower i bagaże, które jak zawsze przewieziemy droga lądową do miejsca, gdzie odbywa się wyjazd, a samemu wsiąść w samolot i zobaczyć się z nami już we Francji. 

Zapraszamy także do zapoznania się z reszta naszych wyjazdów. Jak co roku atrakcyjnie zapowiada się jesień, z dwoma nowymi kierunkami: Alpami Szwajcarskimi i Sardynią.

Cała oferta dostępna na naszej stronie: www.mjprotour.com


Do zobaczenia!

267 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page