top of page
Szukaj

Wyjazdy zagraniczne- aktualizacja i oferta jesienna!

Witajcie!


Koronawirus pokrzyżował wszystkim sporo planów, ale wszystko wskazuje na to, że Świat pomału wraca do normalnego funkcjonowania. Od lipca startują regularne loty, wiele europejskich krajów już otworzyło całkowicie swoje granice lub uczyni to w najbliższych dniach.

My zaś, tak jak obiecywaliśmy, trzymaliśmy cały czas rękę na pulsie, aby dać Wam jak najwcześniej możliwość bezpiecznego spędzenia fantastycznego kolarskiego urlopu i spełnienia rowerowych marzeń, a przede wszystkim odetchnięcia po ostatnich, ciężkich miesiącach.


Zaktualizowaliśmy naszą listę wyjazdów letnich. Wyjazdy, które w tym roku się nie odbędą oznaczyliśmy opisem "odwołane". Na pozostałe kierunki wciąż przyjmujemy zapisy.

Pierwsza planowana wyprawa, to przepiękna Szkocja na przełomie lipca i sierpnia, chwilę później jedziemy na nasze ulubione Stelvio i okoliczne przełęcze. W ostatnim tygodniu sierpnia chcemy zabrać Was w Dolomity, a na koniec sezonu letniego planujemy kolejną górską, wrześniową eskapadę w cudowne Pireneje.


Jednocześnie pracowaliśmy nad ofertą na miesiące jesienne i zaplanowaliśmy cztery wyjazdy w tym okresie: dwa z nich to nasze coroczne hity i stałe punkty, a dwa zupełne nowości.

Zaczniemy od planowanej początkowo na czerwiec TOSKANII w formie gravelowej! Przenieśliśmy ją na termin wrześniowy. Początek października, to po raz pierwszy w naszej ofercie, najbardziej kolarska wyspa Europy- Majorka :) Również w październiku zabierzemy Was jeszcze do miejsca, które darzymy szczególnym sentymentem- włoskiej Kampanii (okolice Neapolu), a w listopadzie szykujcie urlopy w dniach wokół Święta Niepodległości, bo proponujemy jak co roku zakończenie sezonu na zboczach sycylijskiej Etny!


Przypominamy także o naszej ofercie krajowej spod znaku #kierunekpolska, która pozostaje cały czas aktualna.

Za nami już dwie pierwsze imprezy z tej serii: Karkonosze i Podhale, ale większość imprez oferujemy w dwóch terminach, więc nie jeśli chcecie poznać kraj z perspektywy szosówki lub gravela, nic straconego! Wyprzedaliśmy już wszystkie całe Bieszczady, ale pozostały jeszcze wolne miejsca na innych kierunkach.


Wszystkie szczegółowe informacje na temat wyjazdów znajdziecie na naszej stronie www.mjprotour.com w odpowiednich działach.

Zapraszamy także do odwiedzania naszego facebooka i instagrama, gdzie znajdziecie zdjęcia i relacje z naszych imprez, a także ogłoszenia, ciekawostki i informacje.


Do zobaczenia na wyjazdach!

Z kolarskim pozdrowieniem,

ekipa MJPro Tour

672 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page