top of page
Szukaj

Ostatnie miejsca na wyjazdy ZIMA 2024! Zapisy na pierwsze wyjazdy WIOSNA/LATO 2024


Roque Nublo

Nasze zimowe wyjazdy cieszą się jak co roku ogromnym zainteresowaniem. Część wyjazdów jest już całkowicie wyprzedana. Poniżej lista dostępnych miejsc:


- I turnus (13 - 20 stycznia): wyprzedany!

- II turnus (20 - 27 stycznia): wyprzedany!

- III turnus (27 stycznia - 3 lutego): 1 miejsce

- IV turnus (3 - 10 lutego): 4 miejsca

- V turnus (10 - 17 lutego): wyprzedany!

- VI turnus (17 - 24 lutego): wyprzedany!


- I turnus (25 lutego - 3 marca): 4 miejsca

- II turnus (3 - 10 marca): 3 miejsca


- I turnus (10 - 17 marca): 6 miejsc

- II turnus (17 - 24 marca): wyprzedany!


 

Przygotowujemy obecnie pełną ofertę na sezon wiosenny i letni. Część wyjazdów jest już gotowa, dlatego zdecydowaliśmy się na udostępnienie ich wcześniej i otwarcie zapisów.

W powyższych działach znaleźć można także zapowiedzi planowanych na 2024 rok kierunków, które dostępne były w tym roku, a oprócz nich do przyszłorocznej oferty dojdzie także kilka nowości.


Przyjmujemy już zapisy na:


Makarską Riwierę (6 - 13 kwietnia)- klasyczne rozpoczęcie naszego sezonu wiosennego. Malownicze wybrzeże, piękne wyspy, potężne i dzikie Góry Dynarskie. Chorwacja wczesną wiosną jest spokojna, bo wszystko dopiero budzi się przed intensywnym letnim sezonem turystycznym. W kwietniowym okresie oferuje świetną pogodę do jazdy i drogi idealne do wkręcenia się w sezon- od niewielkich pagórków po podjazdy alpejskiej kategorii!


Brela


Giro d'Italia/Valdobbiadene (19 - 26 maja)- wyjazd na Giro to stały punkt naszego wiosennego kalendarza. Jako, że wyścig ma co roku inną trasę, to i my jeździmy za nim w różne regiony. Po dwóch z rzędu wyjazdach do Abruzji (sama Abruzja wróci na pewno w jesiennej części sezonu 2024!), w tym roku udajemy się w region Valdobbiadene, przedgórze Dolomitów i stolicę prosseco. Kibicowanie urządzimy na 20 etapie różowego wyścigu na mitycznej Monte Grappa, a przez cały tydzień pokręcimy po wspaniałych widokowo i mało uczęszczanych trasach Prealp Weneckich i pasma Dolomiti Bellunesi.


Valdobbiadene


Azory- gravel (30 maja - 8 czerwca) NOWOŚĆ!!

Kierunek, który od dawna kiełkował w naszych wyjazdowych planach. Azory są przepiękne. Górzyste, pełne wody i o wiele bardziej dzikie niż Wyspy Kanaryjskie. Soczysta zieleń trawy, herbaty i lasów spotyka się tu z błękitem oceanu, nieba i... hortensji, które upstrzają cały krajobraz. A eksplorowanie tych terenów rowerem gravelowym, jest najlepszą opcją, jaką można wybrać. Tutejsze drogi to mieszanka kapitalnych asfaltów i jeszcze lepszych i super widokowych szutrów.


Sete Cidades


Lofoty (21 czerwca - 1 lipca) - LISTA REZERWOWA

Nasz coroczny hit, który wyprzedaje się na rok do przodu w trakcie trwania danej edycji. I wcale się temu nie dziwimy. Norwegia i Lofoty są po prostu niesamowite, a jazda rowerem w ciszy i zniewalającym spokoju w godzinach nocnych dnia polarnego w kilkugodzinnym złotym świetle niezachodzącego słońca, to doświadczenie absolutnie wyjątkowe. Na Lofoty 2024 mamy już pełną grupę, ale można zapisać się do kolejki na liście rezerwowej- jeśli zwolni się miejsce, odzywamy się do zainteresowanych zgodnie z kolejnością zgłoszenia.

To jednak nie będzie jedyna odsłona Norwegii w tym roku! Wkrótce zaprezentujemy nowy kierunek. Mówi Wam coś Droga Trolli?... :)


Holdøya

Alpy/Stelvio (27 lipca - 3 sierpnia)

Kolejny klasyk i jeden z najstarszych wyjazdów w naszej ofercie. Chyba nie ma kolarza, który nie chciałby zaliczyć słynnych 48 serpentyn wijących się przez 24 km z Prato na najwyższą asfaltową drogę we Włoszech. W zeszłym roku delikatnie skorygowaliśmy program i w ramach wyjazdu zaliczamy także mniej znaną, a niezwykle urodziwą przełęcz Timmelsjoch/Passo Rombo, na którą wyjeżdżamy z niedalekiego Merano. Baza, jak co roku w samym Prato allo Stelvio w zaprzyjaźnionym Gasthofie Stern z własną pizzerią :)


Passo dello Stelvio

Szwajcarię (8 - 18 sierpnia) - NOWY PROGRAM (wyjazd objazdowy po 6 kantonach!)

Do tej pory Szwajcarskie przełęcze organizowaliśmy w formie krótkiego, trzydniowego wyjazdu w okolice Innertkirchen. W tym roku, słuchając Waszych sugestii i pytań, zdecydowaliśmy się na zmianę formuły wyjazdu, na tę znaną z Lofotów czy Szkocji- 9 dni jazdy, czyli przemieszczanie się z miejsca na miejsce (oczywiście nasz bus wiezie wszystkie bagaże), z kilkoma dniami stacjonarnymi. W planie takie tuzy jak Furkapass, Grimselpass, Sustenpass czy Passo San Gottardo.


Sustenpass


Na dniach potwierdzimy też kolejną edycję...


Kolorado! Planowany termin to 20 września - 3/5 października. Na stronie do przejrzenia tegoroczny program- przyszłoroczny będzie możliwie jak najbardziej zbliżony. Przyjmujemy już zapisy na wstępną listę chętnych. Im wcześniej zbierzemy całą grupę, tym szybciej będzie można kupić bilety lotnicze. Ich cena rośnie z czasem, dlatego wyjazd za Ocean warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem.

Pilotażowy wyjazd, który zorganizowaliśmy w tym roku okazał się strzałem w dziesiątkę, a stan Kolorado to prawdziwy kolarski raj i plac zabaw. Góry Skaliste i najwyższe szosy Ameryki Północnej czekają! :)
Do zobaczenia na wyjazdach!275 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page