top of page
Szukaj

Wyjazdy kolarskie. Lato 2022.

Zima powoli dobiega końca, ostatni hiszpański wyjazd już za chwilę. Wiosna za pasem, czas zatem zacząć pomału planować kolarskie lato.

Jak co roku, z początkiem marca prezentujemy to co przygotowaliśmy dla Was na okres od końca czerwca do końca września.


Oto cała lista!


Lato zaczniemy od kierunku, na który wielu z Was czeka już od długiego czasu. Pierwotnie miał się pojawić w sezonie 2020, ale pewien nietoperz w Chinach skutecznie pokrzyżował nam plany organizacji tej imprezy na dwa lata. W tym roku mamy nadzieję, że wreszcie dojdzie do skutku i pokażemy Wam jeden z najpiękniejszych, najbardziej widowiskowych archipelagów świata z perspektywy dwóch kółek.

Termin: 24.06 - 4.07.

Ilość miejsc: 8


 

To nasz coroczny, stały punkt programu i każdorazowo hit sezonu.

Tym razem zabierzemy Was w Alpy Graickie, na pograniczu Włoch i Francji. Sześć dni na pięknych, wysokich i monumentalnych trasach, w tym jeden dzień z szaleńczym kibicowaniem peletonowi i prawdziwą fiestą na podjeździe pod Col du Granon!

Termin: 9 - 16.07.

Ilość miejsc: 7


 

Czyli po prostu klasyka! Najwyższa asfaltowa droga Włoch, znana każdemu kolarzowi i sąsiadujące z nią Gavia, Mortirolo, Ofenpass, Umbrail. Trzy kraje, sześć dni czystej, alpejskiej jazdy, spektakularne widoki. To trzeba zaliczyć przynajmniej raz w kolarskim życiu :)

Termin: 23 - 30.07

Ilość miejsc: 9


 

Kolejny po Lofotach kierunek, który przez dwa lata był skutecznie torpedowany przez pandemię. Dwanaście dni, w tym dziesięć na rowerze, w trakcie których przemierzymy baśniowe tereny zielonej Szkocji. Wyspy, Lochy, jeziora, góry. Od Oban, przez Wyspę Skye, Glencoe, aż do cudownego Edynburga. Zakochacie się w tym miejscu tak jak my.

Termin: 3 - 15.08

Ilość miejsc: 8


 

I znowu Alpy. Tym razem w kraju Helwetów. I w krótszej wersji, w sam raz na wypad na długi weekend sierpniowy. Trzy dni jazdy po najbardziej znanych przełęczach Szwajcarii: Furka, Grimsel, Susten, Grosse Scheidegg. Widoki na północną ścianę Eigeru, Muncha, Wetterhorn. Kwintesencja Szwajcarii!

Termin: 11 - 15.08

Ilość miejc: 7


 

Nasza zeszłoroczna nowość, która okazała się prawdziwym hitem! Co można było przewidzieć, bo to góry jedyne w swoim rodzaju, będące wielokrotnie areną zmagań na trasach Giro d'Italia. Mekka kolarzy i wspinaczy. Bajeczne drogi, przepiękne przełęcze, kolarski klimat na każdym kroku. To trzeba przejechać!

Termin: 20 - 27.08

Ilość miejsc: 9


 

I również Alpami kończymy letnie wyjazdy. Niższa, bardziej kameralna część Alp, na pograniczu Słowenii, Austrii i Włoch i zdecydowanie mniej uczęszczana przez turystów. Jest nieco niżej niż w Dolomitach czy przy Stelvio, ale równie pięknie. Droga na Mangartske Sedlo, najwyższą drogę Słowenii, należy do ścisłej czołówki naszych ulubionych podjazdów. A to nie wszystko! Jeziora Bohinj i Bled, Passo Predil, Planica, przełęcz Vrsić... Uwielbiamy tu jeździć!

Termin: 3 - 10.09

Ilość miejsc: 9


 

Całą ofertę znaleźć można pod tym adresem:


Cały czas w sprzedaży są również kierunki wiosenne:


Zapraszamy i do zobaczenia!

549 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page