Szukaj

Wyjazdy kolarskie. Lato 2022.

Zima powoli dobiega końca, ostatni hiszpański wyjazd już za chwilę. Wiosna za pasem, czas zatem zacząć pomału planować kolarskie lato.

Jak co roku, z początkiem marca prezentujemy to co przygotowaliśmy dla Was na okres od końca czerwca do końca września.


Oto cała lista!


Norwegia- Lofoty

Lato zaczniemy od kierunku, na który wielu z Was czeka już od długiego czasu. Pierwotnie miał się pojawić w sezonie 2020, ale pewien nietoperz w Chinach skutecznie pokrzyżował nam plany organizacji tej imprezy na dwa lata. W tym roku mamy nadzieję, że wreszcie dojdzie do skutku i pokażemy Wam jeden z najpiękniejszych, najbardziej widowiskowych archipelagów świata z perspektywy dwóch kółek.

Termin: 24.06 - 4.07.

Ilość miejsc: 8


 

Tour de France

To nasz coroczny, stały punkt programu i każdorazowo hit sezonu.

Tym razem zabierzemy Was w Alpy Graickie, na pograniczu Włoch i Francji. Sześć dni na pięknych, wysokich i monumentalnych trasach, w tym jeden dzień z szaleńczym kibicowaniem peletonowi i prawdziwą fiestą na podjeździe pod Col du Granon!

Termin: 9 - 16.07.

Ilość miejsc: 7


 

Alpy/ Stelvio

Czyli po prostu klasyka! Najwyższa asfaltowa droga Włoch, znana każdemu kolarzowi i sąsiadujące z nią Gavia, Mortirolo, Ofenpass, Umbrail. Trzy kraje, sześć dni czystej, alpejskiej jazdy, spektakularne widoki. To trzeba zaliczyć przynajmniej raz w kolarskim życiu :)

Termin: 23 - 30.07

Ilość miejsc: 9


 

Szkocja- Highlands

Kolejny po Lofotach kierunek, który przez dwa lata był skutecznie torpedowany przez pandemię. Dwanaście dni, w tym dziesięć na rowerze, w trakcie których przemierzymy baśniowe tereny zielonej Szkocji. Wyspy, Lochy, jeziora, góry. Od Oban, przez Wyspę Skye, Glencoe, aż do cudownego Edynburga. Zakochacie się w tym miejscu tak jak my.

Termin: 3 - 15.08

Ilość miejsc: 8


 

Szwajcarskie przełęcze

I znowu Alpy. Tym razem w kraju Helwetów. I w krótszej wersji, w sam raz na wypad na długi weekend sierpniowy. Trzy dni jazdy po najbardziej znanych przełęczach Szwajcarii: Furka, Grimsel, Susten, Grosse Scheidegg. Widoki na północną ścianę Eigeru, Muncha, Wetterhorn. Kwintesencja Szwajcarii!

Termin: 11 - 15.08

Ilość miejc: 7


 

Dolomity

Nasza zeszłoroczna nowość, która okazała się prawdziwym hitem! Co można było przewidzieć, bo to góry jedyne w swoim rodzaju, będące wielokrotnie areną zmagań na trasach Giro d'Italia. Mekka kolarzy i wspinaczy. Bajeczne drogi, przepiękne przełęcze, kolarski klimat na każdym kroku. To trzeba przejechać!

Termin: 20 - 27.08

Ilość miejsc: 9


 

Słowenia- Alpy Julijskie

I również Alpami kończymy letnie wyjazdy. Niższa, bardziej kameralna część Alp, na pograniczu Słowenii, Austrii i Włoch i zdecydowanie mniej uczęszczana przez turystów. Jest nieco niżej niż w Dolomitach czy przy Stelvio, ale równie pięknie. Droga na Mangartske Sedlo, najwyższą drogę Słowenii, należy do ścisłej czołówki naszych ulubionych podjazdów. A to nie wszystko! Jeziora Bohinj i Bled, Passo Predil, Planica, przełęcz Vrsić... Uwielbiamy tu jeździć!

Termin: 3 - 10.09

Ilość miejsc: 9


 

Całą ofertę znaleźć można pod tym adresem:

www.mjprotour.com/lato


Cały czas w sprzedaży są również kierunki wiosenne:

www.mjprotour.com/wiosna


Zapraszamy i do zobaczenia!

463 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie