top of page
Szukaj

Wyjazdy kolarskie- Lato 2023

Oferta wyjazdów letnich jest już na naszej stronie!


Zanim w pełni ją ogłosiliśmy, niektóre wyjazdy zdążyły się już wyprzedać i tak jest chociażby z tegorocznymi Lofotami. Zostało też niewiele miejsc na nasz letni klasyk- Alpy/Stelvio. Jest nam niezmiernie miło, że tak ochoczo reagujecie na nasze propozycje!


Ale na powyższych wyjazdach lato się nie kończy- jak co roku przygotowaliśmy wiele innych, bardzo ciekawych. propozycji od czerwca do września, w tym kilka nowości. Oto one:


Jedna z najpiękniejszych tras jaką można przejechać na rowerze szosowym w Europie.

Wyjazd w tym momencie wyprzedany. Zapisy na listę rezerwową lub na przyszły rok.

Termin: 30.06 - 10.07.2023


 

Co roku zabieramy Was na największy wyścig świata i jak co roku jest to wyjazd ruchomy, bo ustawiamy go pod trasę danej edycji. W tym roku postawiliśmy na Wogezy. Przepiękne góry biegnące wzdłuż Renu, przy granicy z Niemcami, mające do zaoferowania całe mnóstwo kapitalnych tras i owianych sławą podjazdów, na których wielokrotnie kończyły się etapy Touru. Planche delle Belles Philles, Grand Ballon, Grand Ballon, czy Ballon d'Alsace to tylko niektóre z gór, na które Was zabierzemy. A kibicować będziemy na ostatnim górskim etapie Wielkiej Pętli, na Col du Platzerwassel.

Termin: 16 - 23.07.2023


 

Nazwa mówi sama za siebie- kolarska klasyka w najlepszym wydaniu i najdłużej organizowany wyjazd z naszej oferty. Najwyższa, asfaltowa przełęcz Włoch i trasy, które każdy szosowiec musi zaliczyć :)

Zostały ostatnie miejsca na wyjazd!

Termin: 22 - 29.07.2023


 

Trzy intensywne, alpejskie dni w trakcie sierpniowego długiego weekendu. Trzy dni z najlepszymi trasami i najsłynniejszymi szwajcarskimi przełęczami, poprowadzonymi pod ośnieżonymi czterotysięcznikami. Furka ze słynnym hotelem Belvedere na zakręcie, Przełęcz Św. Gotarda z brukowaną Tremolą od Airolo, Sustenpass z jednym z najlepszych zjazdów w Alpach, Nufenenpass, Grosse Scheidegg... to prawdziwa, kolarska przygoda!

Termin: 11 - 15.08.2023


 

Chyba nie można znaleźć w Europie miejsca bardziej zielonego od szkockich Highlandsów. A w tej niesamowitej zieleni dzikie, otwarte przestrzenie, wąskie dróżki, góry, morze, wiatr i niekończące się widoki zapierające dech w piersiach. 9 dni jazdy od Inverness przez Loch Ness, Beleach na Ba, drogę North Coast 500, wyspę Skye i z powrotem aż do Inverness. Kierunek, który kochamy na równi z Lofotami.

Termin: 14 - 24.08.2023


 

Kolejny kolarski klasyk, na temat którego nie trzeba się specjalnie rozpisywać :)

Słynne zarówno latem jak i zimą przełęcze, spektakularne wapienne ściany i trasy, na których przez lata pisała się kolarska historia. Kolejne miejsce po Stelvio, które warto mieć zaliczone na swojej kolarskiej mapie.

Termin: 26.08 - 2.09.2023


 

Dużo mniej popularny, a równie atrakcyjny region Alp. Droga na Mangartsko Sedlo, najwyższa asfaltowa trasa w Słowenii, należy do naszych ulubionych podjazdów w Europie. Położony po włoskiej stronie Monte Zoncolan to już absolutny klasyk. Do tego perełki takie jak przełęcz Vrsić, Altopiano del Montasio, okolice Jeziora Bled, czy Nassfeldpass. To wszystko na trójstyku trzech państw i dużo bliżej Polski niż inne alpejskie kierunki. Kochamy tu przyjeżdżać!

Termin: 2 - 9.09.2023


 

Góry, które odwiedzaliśmy już kilkukrotnie przy okazji etapów Tour de France. Tym razem zabieramy Was tam niezależnie od wyścigu. Spory, które pasmo, Alpy czy Pireneje jest lepsze na szosę, trwają od lat. My nie jesteśmy w stanie tego rozstrzygnąć, bo uwielbiamy obydwa pasma. Pireneje są na pewno nieco inne. Dużo spokojniejsze i mniej uczęszczane od Alp. Bardziej zielone. Sielskie. A jednocześnie monumentalne, bo jak inaczej opisać takie kolosy i kolarskie ikony jak Col du Tourmalet, Col d'Abisque, Hautacam, czy Luz Ardiden? Wszystko to przejeździmy, bazując z idealnie zlokalizowanym do tego celu Lourdes.

Termin: 9 - 16.09.2023


 

Wyjazd, o który pytaliście od dawna. Skoro jeździmy na Giro, Tour i wiosenne klasyki, to czemu nie zobaczyć także La Vuelty? Logistycznie nie było łatwo zaplanować tego wyjazdu, ale godziny spędzone nad analizą trasy wyścigu, rozkładami lotów i rezerwacjami grupowymi finalnie dały efekt. Zabieramy Was do Oviedo, gdzie kibicować będziemy na etapie na sławne Alto d'Angliru! A oprócz tego dużo pokręcimy :) Czekają na Was Lagos de Covadonga, Puerto de Pajares, Puerto Ventana i inne, piękne drogi zielonej, północnej Hiszpanii.

Termin: 8 - 15.09.2023


 

Wyspy Estonii- gravel

Ten wyjazd jest wciąż na etapie przygotowania. Celujemy w termin ok 3 - 10 sierpnia. Będzie to odskocznia od dużych gór- wyjazd zdecydowanie łatwiejszy, w dużej mierze szutrowy. Całość po pięknych Estońskich wyspach Saaremaa i Hiuma. Planujemy przedstawić go Wam w przyszłym tygodniu.


 

Całą ofertę znajdziecie jak zawsze na naszej stronie w zakładce lato: www.mjprotour.com/lato

Zapisy przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy: www.mjprotour.com/zapisy

Informacji na temat wyjazdów udzielamy telefonicznie i mailowo: www.mjprotour.com/kontakt


Przeżyjmy razem kolarską przygodę!

Zapraszamy.

MJPro Tour.

456 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page