top of page
Szukaj

Oferta wiosenna i letnia oraz firmowy kalendarz!


Zima jeszcze się nie zaczęła, a dzięki nam można już wybiegać myślami dużo dalej, aż do sezonu wiosennego i letniego 2019!

Przygotowaliśmy ofertę, która powinna zadowolić każdego amatora kolarstwa szosowego: wszystkie kultowe, kolarskie zakatki Europy, wyścigi, a także miejsca mniej znane, które możecie odkryć razem z nami.

 

Oferta wiosenna poszerzyła się w tym roku o wyjazd na słynne Piekło Północy- Paryż Roubaix, a także kolarski, długi majowy weekend w Toskanii. W przygotowaniu mamy także całkowicie nowy wyjazd: Lazurowe Wybrzeże, które planujemy na połowę kwietnia. Szczegóły tego wyjazdu już wkrótce. Wiosenny sezon zakończymy wyjazdem na Giro d'Italia, na jego kluczowy etap w południowej części Dolomitów.

Cała wiosenna oferta jest dostępna tutaj.


 

Dalsza część to tradycyjny wyjazd w Alpy w okolice Stelvio, Gavii i Kaunertal, czyli najwyższe szosy Włoch i Austrii. Termin i cena tego wyjazdu już wkrótce.

Po raz kolejny zabierzemy Was na Tour de France, tym razem kibicować będziemy na pograniczu Włoch i Francji w Alpach Graickich i sami zmierzymy się z takimi kolosami jak Col du Galibier, czy Col de l'Iseran.

Temat Tour de France będzie nam towarzyszył w trakcie innego wyjazdu, który zaplanowaliśmy na poczatek sierpnia- po zeszłorocznych, wyścigowych emocjach, po raz kolejny zabierzemy Was w dalekie Pireneje, aby zmierzyć się z Col du Tourmalet, Luz Ardiden i innymi, znanymi z największego wyścigu świata drogami.

Nowościa, nad która obecnie pracujemy i która niebawem pojawi się ze wszystkimi szczegółami, jest Szkocja. W naszych planach jest wyjazd w formule z miejsca na miejsce po najpiękniejszych zakatkach zachodniej Szkocji, wyspach i słynnych "Highlands". Szczegóły już wkrótce!


 

Tymczasem z okazji nadchodzącego Nowego Roku, przygotowaliśmy nie lada gratkę- nasz firmowy kalendarz ze zdjęciami Adama Baldego, dokumentującymi nasze zeszłoroczne wyjazdy. Kalendarz wydany jest na wysokiej jakości papierze w formacie A3. Strony podzielone są po połowie, z czego górną część stanowi zdjęcie, dolną rubryki z datami, gdzie wygodnie można zapisywać ważne wydarzenia, np kolejne wyjazdy z nami :)

Cena kalendarza to 39 zł + koszt wysyłki.

Uwaga: nakład kalendarza jest limitowany- 100 sztuk.

Zamówienia prosimy kierować na adres mjprotour@gmail.com lub przez formularz kontaktowy na stronie.

Termin przyjmowania zamówień do 10 grudnia!

 

Tymczasem zbliżamy się do otwarcia sezonu zimowego. Mamy wciaż wolne miejsca na wyjazd do Calpe, niedługo zaś będziemy zamykać listy na Gran Canarię i Chorwację. Cała zimowa oferta dostępna jest tutaj.

Do zobaczenia na szosach!

Ekipa MJPro Tour


135 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page