top of page
Szukaj

Nowe wyjazdy w ofercie oraz ostatnie miejsca na Giro d'Italia.


Jeszcze przez kilka dni przyjmujemy zapisy na nasz wyjazd kibicowsko-treningowy na Giro d'Italia w dniach 22-28 maja. Jeśli chcecie zobaczyć na żywo różowy peleton w setnej edycji włoskiego wyścigu, zachęcamy do zapoznania się z opisem wyjazdu tutaj. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 17 maja!

 

Tymczasem w naszej ofercie pojawiają się nowe kierunki. W odpowiedzi na Wasze pytania przygotowaliśmy ofertę na końcówkę wiosny. W dniach 10-14 czerwca zapraszamy na pogranicze czesko- niemieckie, do tzw Szwajcarii Saksońskiej. To bajkowa kraina rozprzestrzeniająca się wokół Doliny Łaby, słynąca z przepięknych form skalnych, pośród których Czesi i Sasi wznieśli malownicze miasteczka i zamki. Tereny te poprzecinane są nitkami doskonałych asfaltów prowadzących po okolicznych wzgórzach. To idealna propozycja na kilkudniowy trening i odkrycie nowych szos w iście sielankowej atmosferze.


Zapisy przyjmujemy do 8 czerwca pod adresem mailowym: mjprotour@gmail.com

Informacje na temat wyjazdu znajdziecie tutaj lub dzwoniąc pod numer: 661416136

 

Obecnie pracujemy nad ofertą kolejnych wyjazdów. Szykujemy dla Was jeden termin w wakacje w Alpach oraz wyprawę na zakończenie sezonu w okolice Neapolu i Salerno. Więcej informacji już wkrótce.

Oprócz tego cały czas przyjmujemy zapisy na nasz wyjazd na Tour de France.

Zapraszamy!

165 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page