top of page
Szukaj

Jesienna oferta i ostatnie miejsca na wybrane wyjazdy letnie.


Tradycją już stało się u nas przedłużanie sezonu kolarskiego na miesiące jesienne. To idealny okres do przeżycia szosowej przygody, odwiedzenia pięknych miejsc, odcięcia się od sztywnego reżimu treningowego i zastąpienia go czystą przyjemnością z kręcenia kilometrów w nowych lokalizacjach i poznawania świata z perspektywy siodełka i dwóch kółek.

Na przełom lata i jesieni przygotowaliśmy dwie bardzo interesujące nowości.

 

W pierwszym tygodniu września, zapraszamy Was na najpiękniejsze drogi Szwajcarii. Wyjazd opracowaliśmy w wyjątkowo atrakcyjnej formule- częściowo stacjonarnej, częściowo przejazdowej, dzięki której w ciągu jednego tygodnia będziecie mogli zobaczyć to co w Szwajcarii najbardziej pociągające: od oszałamiających przełęczy, przez klimatyczne miasteczka u stóp majestatycznych Alp, po malownicze pejzaże Jeziora Genewskiego oraz spróbować szwajcarskich przysmaków jak Raclette czy Fondue. Dokładne informacje i program wyjazdu przedstawiamy tutaj.


 

W ostatnim tygodniu września i jednocześnie pierwszym tygodniu kalendarzowej jesieni, chcemy Was zabrać w miejsce, gdzie soczysta zieleń kontrastuje z niemalże nienaturalnym błękitem morza. Góry, malownicze, wiejskie krajobrazy, fantastyczne plaże, piękne zapachy, doskonałe wino i fenomenalne, puste drogi- tak w skrócie można scharakteryzować wyspę, której flaga to charakterystyczne cztery głowy na białym tle z czerwonym krzyżem- Sardynię. Wrzesień to idealny czas na jej poznawanie- pogoda jest stabilna, morze ciepłe, a temperatury idealne do jazdy na rowerze. Zapraszamy do tego magicznego, włoskiego zakątka. Informacje znajdziecie tutaj.


 

Oprócz tego, jak co roku zapraszamy na kolarskie zakończenie sezonu w ciepłych promieniach włoskiego słońca.

Kultowa już w naszej ofercie Kampania w okolicach Neapolu przyciąga zboczami monumentalnego Wezuwiusza, obłędnymi drogami Wybrzeża Amalfitańskiego i Pólwyspu Sorrrentańskiego oraz najlepszą na świecie pizzą. Miejscowy temperament, smaki, zapachy i widoki powodują, że śmiało można uznać ten region za kwintesencję Włoch. To wszystko już w październiku.


 

Nieco później, bo w listopadzie, zapraszamy do wspólnej ucieczki przed listopadową pluchą, wprost na puste i wiodące wysoko ponad poziom morza drogi Etny, szlaki spajające miejsca, gdzie kręcony był m. in. Ojciec Chrzestny i szosy, po których regularnie jeździ słynny Rekin z Mesyny- Vincenzo Nibali.

Sycylia to pełna tajemnic, fascynująca, wulkaniczna wyspa, która wydaje się wręcz wołać do nas: przyjedźcie tu, odkryjcie moje piękno! To jedno z naszych ulubionych miejsc na kolarskiej mapie Europy.


 

Informujemy także, że zostały ostatnie wolne miejsca na takie wyjazdy jak: Tour de France, Alpy oraz Giro d'Italia.

Oprócz tego cały czas przyjmujemy zapisy na inne wyjazdy z oferty wiosennej i letniej. Szczególnie polecamy kierunki na majówkę oraz długi weekend czerwcowy (Boże Ciało).


Do zobaczenia!

218 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page